Bidding Fox

Bidding Fox je aplikace pro platformu Mergado, která se specializuje na automatické biddování na zbožových strovnávačích Heureka.cz a Heureka.sk. Ulehčuje tak práci majitelům a správcům e-shopů. Šetří jejich čas, snižuje náklady a zvyšuje tržby.

Články na téma Bidding Fox

S Diagnostikou si hrajeme celkem často. Snažíme se ji neustále vylepšovat a přidávat nové funkce. Na základě vašich podnětů jsme přidali tyto novinky.

Analýzy, grafy, vyhodnocování úspěšnosti, plnění cílů a další. I to je součástí biddování. Abyste nemuseli vyplňovat množství tabulek, vytvářet vlastní statistiky strategií a spoustu další práce, necháváme Bidding Fox, aby je zpracoval za vás. Jaké novinky najdete v aplikaci tentokrát?

Představení novinek v Bidding Foxu. Jaké jsou v aplikaci novinky a co umí? Jirka všechno představil na Mergado meetingu. 

V Bidding Foxu najdete velké množství možností filtrování produktů. Je jen na vás, jak budete filtry kombinovat a používat. V tomto videu jsme se podívali na základní možnosti a využití filtrů. 

UTM parametry jsou důležitou součástí online marketingu. Pokud používáte Mergado a Bidding Fox, je třeba aplikace správně nastavit. Teprve potom se vám budou data správně propisovat. 
 

Není to ani měsíc, co jsme do světa vypustili zprávu o tom, že hledáme Bidding Fox Mastery, kteří budou za aplikací stát a pomáhat všem, kteří si s ní neví rady.