Jste zde

Nabídka práce Brno

Naši zákazníci mají náš software rádi. Jak jinak si vysvětlit, že ho používají čím dál častěji? Každopádně bychom potřebovali v týmu pomocné ruce navíc. Třeba by to mohly být ty tvoje? Přečti si o nás prosím víc.

Školení biddingu

Kdo jsme

Jsme vývojáři, kteří rádi zkoušejí nejnovější programovací postupy a spravují vlastní servery. Abychom zůstali stát nohama na zemi a nevymýšleli developeroviny, krotí nás Jirka. Ten se stará o to, aby naše práce byla užitečná, měla správný směr a přibývali nám spokojení uživatelé. Naši zákazníci díky tomu všemu automaticky biddují na vyhledávačích zboží a můžou se věnovat jiné práci.

Náš pohled na svět

Jestli se rád/a vzděláváš, určitě tě potěší, že v Bidding Foxu organizujeme vlastní marketingovou konferenci a pravidelné Elastic meetupy. A co děláme, když zrovna nekrotíme big data do kódů, nechystáme se na přednášky nebo nekonzultujeme? Rádi si se navzájem porážíme v šipkách, pokecáme u dobrého kafe, nebo si zahrajeme na ukulele. Po práci si zase rádi zajdeme společně na pivo nebo za jinou kulturou.

Proč být členem týmu

Vedle toho, že jsme tu všichni naladění na stejné vlně (nebo struně?), baví nás práce a těšíme se do ní, máme toho nejlepšího happiness managera - Mobyho, nejpřítulnějšího francouzského buldočka na světě.

Co dál

Mrkni na naše pracovní nabídky, nebo nám napiš jen tak, možná zjistíme, že máme společné cíle a rádi tě mezi sebou uvítáme.

Za celý tým "lišáků" se na tebe těší

Jirka, náčelník, jiri.gunka@biddingfox.com

 

Aktuální pracovní nabídky

 

Jak to u  nás vypadá

Lišáci na veletrhuParty u nás "doma"Lišky, kam se podíváš :-)Bidding FoxMikulášská partyTýmová fotka Bidding Fox

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.

.