Jste zde

Nabídka práce Brno

Naši zákazníci mají náš software rádi. Jak jinak si vysvětlit, že ho používají čím dál častěji? Každopádně bychom potřebovali v týmu pomocné ruce navíc. Třeba by to mohly být ty tvoje? Přečti si o nás prosím víc.

Školení biddingu

Kdo jsme

Vyvíjíme aplikace, zkoušíme nejnovější programovací postupy, spravujeme své servery a tvoříme také vlastní obsah. Aby vše šlapalo jak má, nevymýšlely se developeroviny a stáli jsme nohama na zemi, dohlíží na nás Jirka. Ten drží nad celým týmem ochranná křídla a stará se o to, aby práce měla správný směr, byla co nejvíce užitečná a přibývali nám spokojení uživatelé.

Náš pohled na svět

Jestli se rád/a vzděláváš, určitě tě potěší, že v Bidding Foxu organizujeme vlastní marketingovou konferenci, pravidelné školení a účastníme se různých akcí. A co děláme, když zrovna nekrotíme data do kódů, nekouzlíme články nebo nekonzultujeme? Rádi se navzájem porážíme v šipkách či fotbálku, pokecáme si u dobrého kafe a nebo vyrazíme na společný teambuilding. Po práci si zase občas zajdeme na pivko nebo za jinou kulturou.

Co dál

Mrkni na naše pracovní nabídky, nebo nám napiš jen tak, možná zjistíme, že máme společné cíle a rádi tě mezi sebou uvítáme.

Za celý tým Lišáků se na tebe těší Jirka - jiri.gunka@biddingfox.com

Aktuální pracovní nabídky

Jak to u  nás vypadá

Lišáci na veletrhuParty u nás "doma"Lišky, kam se podíváš :-)Bidding FoxMikulášská partyTýmová fotka Bidding Fox

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.