Jste zde

Nabídka práce Brno

Naši zákazníci mají náš software rádi. Jak jinak si vysvětlit, že ho používají čím dál častěji? Každopádně bychom potřebovali v týmu pomocné ruce navíc. Třeba by to mohly být ty tvoje? Přečti si o nás prosím víc.

Školení biddingu

Kdo jsme

Vyvíjíme aplikace, zkoušíme nejnovější programovací postupy, spravujeme své servery a tvoříme také vlastní obsah. Aby vše šlapalo jak má, nevymýšlely se developeroviny a stáli jsme nohama na zemi, dohlíží na nás Domča. Ta drží nad celým týmem ochranná křídla a stará se o to, aby práce měla správný směr, byla co nejvíce užitečná a přibývali nám spokojení uživatelé.

Náš pohled na svět

Jestli se rád/a vzděláváš, určitě tě potěší, že v Bidding Foxu organizujeme vlastní marketingovou konferenci, pravidelné školení a účastníme se různých akcí. A co děláme, když zrovna nekrotíme data do kódů, nekouzlíme články nebo nekonzultujeme? Rádi se navzájem porážíme v šipkách či fotbálku, pokecáme si u dobrého kafe a nebo vyrazíme na společný teambuilding. Po práci si zase občas zajdeme na pivko nebo za jinou kulturou.

Proč být členem týmu

Vedle toho, že jsme tu všichni v kanclu naladění na stejné vlně, je s námi sranda a děláme práci, co nás baví, máme toho nejlepšího happiness managera - Mobyho, nejpřítulnějšího francouzského buldočka na světě.

Co dál

Mrkni na naše pracovní nabídky, nebo nám napiš jen tak, možná zjistíme, že máme společné cíle a rádi tě mezi sebou uvítáme.

Za celý tým Lišáků se na tebe těší ředitelka Domča - dominika.postavova@biddingfox.com

Aktuální pracovní nabídky

Jak to u  nás vypadá

Lišáci na veletrhuParty u nás "doma"Lišky, kam se podíváš :-)Bidding FoxMikulášská partyTýmová fotka Bidding Fox

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.

.