Video

Rádi byste si odpočinuli od čtení a podívali se na video? Tady najdete všechna videa, která jsme o Bidding Foxu natočili. Od návodů, jak s aplikací pracovat po představení novinek.

Články na téma Video

V prvním dílu rubriky Just Bidding, kterou vydáváme ve spolupráci s Mergadem, jste se dozvěděli informace o biddingu obecně. V tomto si objasníte základní podmínky biddování na Heurece.

Tento díl ze série Jak filtrovat produkty vás provede filtrováním produktů, které u kterých máte nastavený ruční bidding. Po shlédnutí vám bude jasné, co je nastavený a aktivní bidding. 
 

Aby se vám ve feedu lépe hledalo, máte v Bidding Foxu k dispozici velké množství filtrů. Natočili jsme pro vás sérii videí, ve kterých si ukážeme, jak filtrování funguje. V prvním dílu videa jsme se podívali na obecné filtrování a v tomto se zaměříme na Přehled biddingu. 

V posledních článcích na blogu najdete novinky a funkce, které do lišáka přibyly. Ale obrázky jsou kolikrát za tisíce slov a co teprve ty pohyblivé ;) Proto vám přinášíme jejich shrnutí v následujícím videu.

Na blogu vám přinášíme nejčastěji informace z aplikace. Ale chceme, abyste si udělali komplexní přehled o tématu biddingu, co bidding vlastně je a jaké jsou jeho možnosti. Proto jsme spolu s Mergadem vytvořili videorubriku Just Bidding. Podívejte se na náš první díl.

Představení novinek v Bidding Foxu. Jaké jsou v aplikaci novinky a co umí? Jirka všechno představil na Mergado meetingu.