Jste zde

Kolik Bidding Fox stojí?

Cena za každý feed je 1.286 Kč / měsíc. Lišákovi nezáleží na počtu položek v XML a všem pomáhá za stejných podmínek. Poradí si s biddingem na Heurece (cz i sk) i na Zboží.cz.

Pro uživatele Bidding Foxu je mimo jiné v aplikaci k dispozici rozsáhlá diagnostika produktů, reporty výsledků, konkurence a automatický bidding, který není omezený na počet produktů. 

Příklad: Pokud budete aplikaci využívat zároveň pro Heureka.cz a Zboží.cz, bude cena 2 × 1.286 Kč.

Počet položek ve feedu

Cena

5 000      1 286 Kč
15 000          1 286 Kč
30 000          1 286 Kč
100 000          1 286 Kč
> 100 000          1 286 Kč

 

 

 

Cena je bez DPH.

V ceně není zahrnut poplatek za aplikaci Mergado.

Ze života biddingového automatu

Testovací strategie
Spustili jste poprvé aplikaci Bidding Fox? Nebo jste naskladnili nové zboží a nejste si jisti, jakou strategii aplikovat? Nastavte si testovací strategii a na několik dní či týdnů přeměňte Lišáka na analytický nástroj. Bez nutnosti biddingu.
Bidding Fox News
Tak jako každý měsíc, ani tento nevynecháme shrnutí nejzásadnějších novinek ze světa biddingu a e-commerce. Začtěte se do informací, které by neměly uniknout vaší pozornosti.
Vystopujte chybně spárované produkty
Odhalme chybně spárované produkty v inzerci Heureky pomocí Mergada a Bidding Fox Elements. Odstraněním těchto nesrovnalostí zamezíme zbytečnému proklikávání kreditu, které nepřináší objednávky.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox, případové studie a tipy na články z oboru vyhledávačů zboží.