Jste zde

Školení biddingu a zbožových srovnávačů

Naučte se používat aplikace Bidding Fox a Bidding Fox Elements efektivně a využívat naplno jejich potenciál. Nabízíme školení pro začátečníky i pokročilé uživatele a neděláme rozdíly mezi e-shopaři a marketingovými pracovníky. Vyberte si z naší nabídky školení v rámci programu MERGADO Academy


 

Bidding Fox logo Poznejte základy biddingu na Heurece a Zboží.cz

Chcete, aby vám inzerce na srovnávačích zboží přinášela vyšší obrat za nižší náklady? Nejvíc prokliků získáte z biddingu. Naučte se jak funguje a zviditelněte svoji nabídku na Heurece a Zboží.cz.

Zjistěte, zda je v biddingu potenciál pro zlepšení vaší prodejní strategie. Na našem bezplatném webináři si společně projdeme základy biddování a vysvětlíme, jak pomůže vyšvihnout inzerci na TOP pozice.

Více informací

Aktuální termíny

12. 6. 2024 13:00   ONLINE    

Přihlásit

 


 

Bidding Fox logo Zautomatizujte bidding pomocí aplikace Bidding Fox

Pracujete s biddingem a už vás nebaví manuální práce s daty? Potřebujete poradit s nastavením na srovnávačích zboží? Posuňte vaši inzerci výš s aplikací Bidding Fox pro automatický bidding. Na bezplatném webináři se seznámíte s tím, jak funguje celý proces aukce.

Bidding Fox používají marketéři a e-shopaři na biddování produktů na Heurece a Zboží.cz. Vysvětlíme vám, jaké strategie využijete pro vaši inzerci a z jakých zdrojů brát data pro nejlepší nastavení. Společně si projdeme celou aplikaci od spuštění testovací strategie a nahrání prvních dat.

Více informací

Aktuální termíny

19. 6. 2024 13:00   ONLINE    

Přihlásit

 


 

Bidding Fox Elements logo Využijte znalosti o inzerci konkurence z aplikace Bidding Fox Elements 

Naučte se sledovat, jak inzeruje vaše konkurence. S těmito informacemi dokážete lépe nastavit své strategie a dostat se k zákazníkům blíže než ostatní e‑shopy. S aplikací Bidding Fox Elements na pár kliknutí získáte přehled, na jakých příčkách se nachází vaši konkurenti, kde je oproti nim váš e‑shop dražší či levnější, jak jste na tom ve srovnání skladové dostupnosti či k jakému zboží nabízí konkurence dárek zdarma. Tento webinář vás provede základy práce s elementy v Mergadu a využíváním statistických dat. Naučíte se nastavovat produktové reklamy za použití informací o množství prokliků, konverzí, průměrné ceně apod.

Více informací

Aktuální termíny

26. 6. 2024 13:00   ONLINE    

Přihlásit

 


 

Mergado logoNaučte se inzerovat vaše produkty na Heurece a Zboží.cz

S téměř 20 miliony návštěv za měsíc, bychom v České republice skoro nenašli internetového uživatele, který by nenavštívil Heureku za účelem porovnat ceny produktů. Jak ale inzerovat efektivně a být vidět mezi tak velkým množstvím konkurence? Pokud jste v e‑commerce nováčkem nebo jen chcete zvýšit tržby vašeho e‑shopu, jste na správném místě. Na naší přednášce naleznete odpovědi na to, jak dostat co nejvíce z populárních vyhledávačů zboží Heureky a Zboží.cz.

Více informací

Aktuální termíny

29. 5. 2024 13:00   ONLINE    

Přihlásit

 


 

Jiří Guňka, školitelŠkolitel

Jiří Guňka

Managing director pro Bidding Fox a Feed Image Editor

Jirka má 10 letou praxi ze světa e‑commerce. Nejprve působil jako konzultant v marketingové agentuře BESTETO. Je odborníkem na bidding, který školí v rámci Mergado Academy. Kromě školení pracuje na rozvoji produktů firmy Bidding Fox a Feed Image Editor.

 

 

 

Individualní školení pro váš tým

Chcete proškolit celý váš tým přímo u vás v zázemí firmy a nebo u nás v Brně? Nebojte se nám napsat. Snažíme se vám vyjít co nejvíce vstříc a proto jsme zahrnuli školení, které bude sestavené dle vašich požadavků.

Stáhněte si více informací

 


 

Placené konzultace

Pokud máte specifický problém nebo nejasnosti ohledně funkčnosti aplikace, nabízíme možnost placené konzultace. Termín je nutné si dopředu dohodnout a cena je 2000 kč/hod bez DPH. V případě zájmu či dotazů napište na e-mail jiri.gunka@biddingfox.com.

Jestliže máte zájem o správu vyhledávačů zboží, obraťte se na naše certifikované partnery.

 

            

 

 

Ze života biddingového automatu

Stahování dat z Google Analytics 4 do Bidding Foxu aktuálně řeší nejeden marketér či majitel e-shopu. Patříte mezi ně a chcete, aby se vám data v aplikaci Bidding Fox zobrazovala správně, ale nevíte si rady? Přečtěte si jak na to v našem článku.
Jednou z funkcí Bidding Fox Elements je obohacování (produktových) feedů o data z Google Analytics. Párování dat z GA k položkám z feedu může probíhat dvěma způsoby, ani jeden není lepší, nebo horší. Záleží, jak jste zvyklí s daty pracovat.
V Bidding Foxu se můžete setkat s upozorněním, že se nestahují data z Google Analytics. To může znamenat dvě věci. První je, že se data opravdu nestahují a problém může být například v nastavení zdroje a média (řešení v MERGADU , řešení v Biddingu Foxu ). Druhou variantou může být to, že se data stahují, ale nepárují k produktům, a to je předmětem tohoto článku.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.