Jste zde

Školení práce s aplikací Bidding Fox a Bidding Fox Elements

Naučte se používat aplikace Bidding Fox a Bidding Fox Elements efektivně a využívat naplno jejich potenciál. Nabízíme školení pro začátečníky i pokročilé uživatele a neděláme rozdíly mezi e-shopaři a marketingovými pracovníky. Vyberte si z naší nabídky školení v rámci programu MERGADO Academy


 

Bidding Fox logo Seznamte se se základy biddingu a využijte ho ve svůj prospěch

Chcete, aby vám inzerce na srovnávačích zboží přinášela vyšší obrat za nižší náklady? Nejvíc prokliků získáte z biddingu. Naučte se jak funguje a zviditelněte svoji nabídku na Heurece a Zboží.cz.

Zjistěte, zda je v biddingu potenciál pro zlepšení vaší prodejní strategie. Na našem bezplatném webináři si společně projdeme základy biddování a vysvětlíme, jak pomůže vyšvihnout inzerci na TOP pozice.

Více informací

Aktuální termíny

02. 11. 2022 10:00 - 12:00   ONLINE    

Přihlásit

 


 

Bidding Fox logo Zautomatizujte bidding pomocí aplikace Bidding Fox

Pracujete s biddingem a už vás nebaví manuální práce s daty? Potřebujete poradit s nastavením na srovnávačích zboží? Posuňte vaši inzerci výš s aplikací Bidding Fox pro automatický bidding. Na bezplatném webináři se seznámíte s tím, jak funguje celý proces aukce.

Bidding Fox používají marketéři a e-shopaři na biddování produktů na Heurece a Zboží.cz. Vysvětlíme vám, jaké strategie využijete pro vaši inzerci a z jakých zdrojů brát data pro nejlepší nastavení. Společně si projdeme celou aplikaci od spuštění testovací strategie a nahrání prvních dat.

Více informací

Aktuální termíny

02. 11. 2022 13:00 - 15:00   ONLINE    

Přihlásit

 


 

Bidding Fox Elements logo Školení Bidding Fox a Bidding Fox Elements pro pokročilé 

Toto školení je určené všem, kteří pracují s aplikací Bidding Fox, znají principy jejího fungování a rádi by své znalosti rozšířili. Bidding Fox Elements přináší nové možnosti a rozšíření pro marketing na zbožových srovnávačích i mimo ně. Na školení se dozvíte s jakými daty aplikace pracuje a jak je můžete využít. Vaše inzerce bude na špičkové úrovni.

Více informací

Aktuální termíny

9. 11. 2022 12:30 - 14:30   ONLINE    

Přihlásit

 


 

Mergado logoZáklady vyhledávačů zboží - Heureka a Zboží.cz

Naučte se sledovat, jak inzeruje vaše konkurence. S těmito informacemi dokážete lépe nastavit své strategie a dostat se k zákazníkům blíže než ostatní e-shopy. S aplikací Bidding Fox Elements na pár kliknutí získáte přehled, na jakých příčkách se nachází vaši konkurenti, kde je oproti nim váš e-shop dražší či levnější, jak jste na tom ve srovnání skladové dostupnosti či k jakému zboží nabízí konkurence dárek zdarma.

Tento webinář jsme speciálně navrhli tak, abychom vám pomohli zvýšit výkon inzerce. Provede vás základy práce s elementy v Mergadu a využíváním statistických dat. Naučíte se nastavovat produktové reklamy za použití informací o množství prokliků, konverzí, průměrné ceně apod. Webinář vás seznámí se vším od počátečního nastavení aplikace Bidding Fox Elements, párování dat k produktům z různých zdrojů i využití aplikace v Mergadu či pro PPC a zbožáky.

Více informací

Aktuální termíny

26. 10. 2022 10:00   ONLINE    

Přihlásit

 


 

Jiří Guňka, školitelŠkolitel

Jiří Guňka

Managing director pro Bidding Fox a Feed Image Editor

Jirka má 10 letou praxi ze světa e‑commerce. Nejprve působil jako konzultant v marketingové agentuře BESTETO. Je odborníkem na bidding, který školí v rámci Mergado Academy. Kromě školení pracuje na rozvoji produktů firmy Bidding Fox a Feed Image Editor.

 

 

 

Individualní školení pro váš tým

Chcete proškolit celý váš tým přímo u vás v zázemí firmy a nebo u nás v Brně? Nebojte se nám napsat. Snažíme se vám vyjít co nejvíce vstříc a proto jsme zahrnuli školení, které bude sestavené dle vašich požadavků.

Stáhněte si více informací

 


 

Placené konzultace

Pokud máte specifický problém nebo nejasnosti ohledně funkčnosti aplikace, nabízíme možnost placené konzultace. Termín je nutné si dopředu dohodnout a cena je 2000 kč/hod bez DPH. V případě zájmu či dotazů napište na e-mail dominika.postavova@biddingfox.com.

Jestliže máte zájem o správu vyhledávačů zboží, obraťte se na naše certifikované partnery.

 

            

 

 

Ze života biddingového automatu

Data studio pro Mergado
V rámci bratislavského Mergado MeetUpu Jirka předvedl praktické využití naší nejnovější aplikace. Díky Fox Data+ budete mít vždy aktuální přehled o datech, které potřebujete sledovat. Všechny informace uvidíte systematicky a na jednom místě. Jak vám dashboardy, alerty nebo exporty ušetří čas a usnadní práci, se dozvíte v přiloženém záznamu.
Biddování od A do Z
Online nakupování v Česku stále nabírá na popularitě. Není divu, když patříme k zemi s nejvyšším počtem e-shopů na počet obyvatel v Evropě. Ačkoli se v posledních dvou letech ještě více zákazníků přesunulo do virtuálního prostředí, jejich požadavky se nemění. Využijte potenciál srovnávačů zboží a obraťte kartu na svoji stranu.
Release 7.15.0
Využijte možnosti nastavení MAX_CPC_SEARCH u nespárovaných produktů a mějte přehled o statistikách z vyhledávání na Zboží.cz. Tento úkon využijí odborníci i začátečníci v inzerci na druhém nejpopulárnějším srovnávači v České republice. V nejnovějším release jsme kromě této vychytávky představili i několik dalších. Přečtěte si, v čem vám budou užitečné.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.

.