Jste zde

Jak se spojit s lišákem

Kontakty

Online

Offline

Kontaktní adresa pro schůzky a pošťáka

Bidding Fox technologies, s.r.o

Minská třída 13

616 00 Brno

 

Fakturační údaje

Bidding Fox technologies, s.r.o.

Pavlovská 502/12

623 00 Brno

IČO: 04677200, DIČ: CZ04677200

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 91185.

Partneři

 

Heureka Partner  

 

 

Provozovatelem stránek je Bidding Fox technologies, s.r.o., člen koncernu Profitak solutions, s.r.o., se sídlem Pavlovská 502/12, Kohoutovice, 623 00 Brno, IČ 04677200, zapsaná pod sp. zn. C 91185 vedená u Krajského soudu v Brně, podnikající na základě živnostenského oprávnění s předmětem podnikání výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Ze života biddingového automatu

Fox News
Neměli jste v předvánočním shonu čas sledovat novinky? Máme pro vás pravidelný souhrn za měsíc listopad, kde připomeneme nejzásadnější novinky z e-commerce branže.
Strategie a filtry
Na konci listopadu proběhl poslední release v tomto roce, který obsahoval například rozšíření v nastavení strategií nebo nový přehled filtrů s možností importu či exportu. Projdeme si, co všechno je nové a ukážeme si, jak na to.
Feed marketing
Chtěl jsem navázat na minulý přehled dárků GIFT. Připravil jsem si praktické využití, vytvořil pro vás makro... a zjistil, že informace získávám zbytečně složitě. Stačí se pořádně podívat do aplikace Bidding Fox, na stránku monitoring Konkurence. Pojďme se tedy spolu zamyslet, k čemu by informace z přehledu konkurence mohl využít vendor .

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox, případové studie a tipy na články z oboru vyhledávačů zboží.

Novinky

Máme pro vás poslední Fox News 2019! 🌲☃️ Mrkněte, jakým vylepšením prošly zbožáky, nebo naše aplikace. 🛠🦊

Lišák 🦊 prošel posledním releasem, ve kterém jsme rozšířili například možnosti nastavení strategií či práci s filtry. Koukněte na článek! 🔍👉

📣 S radostí oznamujeme, že aplikace je již plně funkční. Za vzniklé problémy se ještě jednou omlouváme.

❗️ Lišák se omlouvá, ale aplikace Bidding Fox kvůli technickým komplikacím je dočasně nefunkční. 😔 Prosíme o trpělivost, na zprovoznění intenzivně pracujeme.

❗️ Důležité upozornění ❗️ Rádi bychom vás informovali, že dnes do půl 12 bude mít aplikace Bidding Fox výpadek kvůli technickým změnám a zlepšování výkonu. Prosíme o trpělivost a za vzniklé komplikace se omlouváme. 🦊

Zopakujte si společně s námi, jaká jsou pravidla zobrazování nabídek na Heurece. 👩‍🏫🙂

Kontakty

Podpora: podpora@biddingfox.com

Kontaktní osoba: Jiří Guňka
E-mail: jiri.gunka@biddingfox.com

 

Bidding Fox technologies, s.r.o.
IČO: 04677200
DIČ: CZ04677200
Fakturační adresa: Pavlovská 12, Brno
Kontaktní adresa: Minská 13, Brno

Heureka Partner