Jste zde

Newsletter

Lišácké novinky 

Staňte se odběrateli lišáckých novinek. Jednou za měsíc vám do schránky pošleme shrnutí toho nejzajímavějšího, co se u nás a ve světě ecommerce událo

Jak na úspěšnou registraci 

  1. Pro přihlášení vložte svoji e-mailovou adresu do formuláře níže
  2. Automaticky vám pošleme e-mail, ve kterém musíte svoji registraci potvrdit
  3. Pro úspěšné potvrzení registrace klikněte na přiložený odkaz v e-mailu. Lišácké novinky posíláme pravidelně jednou za měsíc a vždy se z odběru můžete snadno odhlásit. 

Těšíme se na vás, tým Bidding Fox technologies

Ukázka již odeslaných lišáckých novinek.
Ukázka již odeslaných lišáckých novinek. 

.

Ze života biddingového automatu

Stahování dat z Google Analytics 4 do Bidding Foxu aktuálně řeší nejeden marketér či majitel e-shopu. Patříte mezi ně a chcete, aby se vám data v aplikaci Bidding Fox zobrazovala správně, ale nevíte si rady? Přečtěte si jak na to v našem článku.
Jednou z funkcí Bidding Fox Elements je obohacování (produktových) feedů o data z Google Analytics. Párování dat z GA k položkám z feedu může probíhat dvěma způsoby, ani jeden není lepší, nebo horší. Záleží, jak jste zvyklí s daty pracovat.
V Bidding Foxu se můžete setkat s upozorněním, že se nestahují data z Google Analytics. To může znamenat dvě věci. První je, že se data opravdu nestahují a problém může být například v nastavení zdroje a média (řešení v MERGADU , řešení v Biddingu Foxu ). Druhou variantou může být to, že se data stahují, ale nepárují k produktům, a to je předmětem tohoto článku.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.