Ze života biddingového automatu

Na blogu Bidding Foxu nájdete články, návody a videá z oblasti biddingu a online marketingu.

 

 

V prvním dílu rubriky Just Bidding, kterou vydáváme ve spolupráci s Mergadem, jste se dozvěděli informace o biddingu obecně. V tomto si objasníte základní podmínky biddování na Heurece.

Vánoce jsou za rohem a zákazníci začínají objednávat ve velkém. Bude váš e-shop letos zapadlý mezi ostatními, nebo vystoupíte z davu a budete křičet do světa, že u vás jsou ty nejlepší vánoční dárky? Máme pro vás 8 tipů jak podpořit e-shop před Vánocemi.

Po zapnutí aplikace, správném propojení s Heurekou nebo Zbožím, Google Analytics a propojení všech dat, je třeba nastavit první strategii.

Přemýšlíte o tom, že začnete používat Bidding Fox? Popovídali jsme si s uživatelem Bidding Foxu, který ho používá pro větší e-shop s elektronikou na Slovensku. Pojďte se s námi podívat, co mu jeho používání přineslo.

Tento díl ze série Jak filtrovat produkty vás provede filtrováním produktů, které u kterých máte nastavený ruční bidding. Po shlédnutí vám bude jasné, co je nastavený a aktivní bidding. 
 

Máme tady začátek nového měsíce a s ním přichází novinky z Heureky, Zboží.cz a Bidding Foxu. Stručně, přehledně a na jednom místě.