Jste zde

Jak to funguje

Lišák detektivBidding Fox je chytrý automatický biddingový nástroj pro správu inzerce na Heurece a Zboží.cz. S vaší pomocí dokáže lišácky nastavit a řídit biddingovou strategii. Pracuje dnem i nocí, takže vám ušetří čas a pomůže zvýšit tržby i snížit náklady na inzerci. Jeho další předností je diagnostika, analytika dat a monitoring konkurence, jenž mohou využít i menší e-shopy bez možnosti biddingu. Ve videích níže se o prostředí aplikace dozvíte více.

Co Bidding Fox umí?

Dokáže vyhodnotit, které produkty mají potenciál se dobře prodávat a poté řídit jejich inzerci tak, aby byly vidět. Naopak u položek, které jsou v danou chvíli neprodejné, inzerci utlumí. Konkrétně vám lišák umožní:

  • vybrat strategii, kterou se chcete pro konkrétní výběr produktů řídit,
  • spustit strategii v opakovaném pravidelném intervalu
  • nastavit limitní PNO i to, jak po jeho dosažení zakročit,
  • nastavit maximální cenu za proklik,
  • určit, na jaké pozici se má vaše nabídka v detailu produktu dlouhodobě držet,
  • kontrolovat a porovnávat vývoj konkurence ve vašem oboru a pokud budete chtít, tak podle nich upravovat vaši inzerci,
  • diagnostikovat problémy napříč sortimentem,
  • zasílat upozornění a reporty,
  • nebiddovat položky, které se ve vyhledávači umisťují do páté pozice a další. 

 

 

Jako každý nástroj, i Bidding Fox musíte správně nastavit a používat. Jako první návod vám pomůže nápověda. Na blogu dále najdete neustále nové návody a informace nejen o novinkách v aplikaci. Pokud upřednostňujete videa, navštivte náš YT kanál

Pro začátečníky i pokročilé máme připravené školení, kde vám rádi zodpovíme všechny otázky a ukážeme, jak lišáka využívat co nejefektivněji.

 

 

Proč Bidding Fox?

Dobrá práce s biddingem vám pomůže dosahovat vyšších tržeb. Appka bidduje skrze strategie, které si sami nastavíte a vyhovují zrovna vašemu e-shopu. Můžete tak ohlídat kolik utrácíte za prokliky díky stanovení maximální ceny nebo pevně stanovit podíl nákladů na obratu (PNO) tak, aby vám inzerce vydělávala. Mějte údaje o své inzerci a přehled o nákladech či konkurenci na jednom místě.

Případové studie.

Jak získat Bidding Fox?

Bidding Fox vyžaduje použití aplikace Mergado. Pokud s ní pracujete, stačí si lišáka aktivovat v Mergado Store a po dobu 15 dní jej budete mít zdarma. Jestliže Mergado zatím nepoužíváte, vyzkoušejte, má zkušební měsíc zdarma. 

Pro aktivaci Bidding Foxu v Mergado Store potřebujete mít již v Mergadu nastaveno propojení s Heurekou/Zboží.cz a Google Analytics. Pro bidding jako takový musíte mít zavedeno a přiděleno také „Ověřeno zákazníky“. Více o prvních krocích se dozvíte v naší již zmiňované nápovědě.

Ze života biddingového automatu

Co je bidding a jak funguje
Přemýšlíte, jak zviditelnit svůj e-shop na Heurece a Zboží.cz? Na následujících řádcích se dočtete o biddingu na zbožových srovnávačích a o jeho možnostech a výhodách.
První nastavení biddingového automatu
Vrtá vám hlavou, který box při nastavování aplikace zakliknout a jak vyplnit ostatní políčka, aby Lišák fungoval správně? V článku na vás čeká popis celé stránky Nastavení spolu s videonávodem.
Zářijový release
Nástroj Bidding Fox Elements si prošel změnami, které uživateli rozhodně zjednoduší a zpřehlední práci. Elementy jsme rozdělili do podstránek podle okruhů, přibyla možnost párovat data k produktům z Google Analytics a možnost nastavit UTM parametry přímo v appce.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox, případové studie a tipy na články z oboru vyhledávačů zboží.