Jste zde

PROBIDDING 2019 - záznam přednášky Vládi Trevisana

Rádi bychom se podělili o inspiraci a myšlenky, které během konference PROBIDDING 2019 zazněly, i s těmi, kteří se nemohli zúčastnit. Proto jsme udělali záznam a postupně jednotlivé přednášky zveřejníme. Začneme přednáškou Vládi Trevisana

Co mě na biddingu sere a co baví. Tak se jmenovala přednáška, ve které Vláďa z Besteta ukázal svůj přístup k biddingu. Jak pracuje, jak přemýšlí nad strategiemi, co je pro něj důležité a jak by podle něj mělo vypadat správné vyhodnocení. To všechno se dozvíte ve videu.

Poslechnout si můžete i samostatnou zvukovou stopu přednášky.

Vláďovi moc děkujeme a těšíme se na jeho přednášku na Nekonferenci.

Přidat komentář

Ze života biddingového automatu

V lišákově doupěti bylo rušno. Poslední měsíce přinesly hromadu vylepšení napříč našimi aplikacemi – od nového API napojení, přes reporty o konkurenci až po další automatizace, které vám zrychlí a zpřesní práci.
Zboží.cz se přesunulo pod Sklik, a s tím zmizely i některé staré jistoty. Najednou se vám může biddovat méně produktů, v GA4 nevidíte Zboží.cz jako zdroj a kampaně se zastavují dřív, než by měly
UTM parametry vám mohou přinést přehledná data, nebo chaos. Zjistěte, jak je nastavit správně, a využijte pomoc Bidding Fox pro jistotu výsledků.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.