Jste zde

Seznamte se s Certifikovanými partnery Bidding Foxu

Na začátku léta jsme pro Bidding Fox začali hledat Certifikované partnery. Freelancery a agentury, kteří našim uživatelům vždy poradí a my budeme vědět, že jsou v dobrých rukách. Je konec října a my vám můžeme doporučit 6 Certifikovaných partnerů a 10 Bidding Fox Masterů.

Kdo jsou naši vyvolení?

Za tyto agentury a freelancery dáme ruku do ohně. Všichni prošli nelehkým zkoušením znalostí práce v Bidding Foxu, záludnými otázkami o nastavování strategií i osobním pohovorem s nejvyšším Bidding Fox Masterem Jirkou. 

Pokud si s Bidding Foxem nevíte rady, partneři jsou tu pro vás a rádi vám nabídnou své služby

Chtěli byste se mezi Bidding Fox Mastery přidat? >> CHCI BÝT BIDDING FOX MASTER
 

Přidat komentář

Ze života biddingového automatu

První nastavení biddingového automatu
Vrtá vám hlavou, který box při nastavování aplikace zakliknout a jak vyplnit ostatní políčka, aby Lišák fungoval správně? V článku na vás čeká popis celé stránky Nastavení spolu s videonávodem.
Zářijový release
Nástroj Bidding Fox Elements si prošel změnami, které uživateli rozhodně zjednoduší a zpřehlední práci. Elementy jsme rozdělili do podstránek podle okruhů, přibyla možnost párovat data k produktům z Google Analytics a možnost nastavit UTM parametry přímo v appce.
Bidding Fox News Srpen
Poslední letní měsíc je za námi a my se opět hlásíme s událostmi ze světa e-commerce, které se staly v srpnu. Opřete se do křesla, překřižte nohy na stole a začtěte se do nejčerstvějších novinek.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox, případové studie a tipy na články z oboru vyhledávačů zboží.