Jste zde

PROBIDDING 2019 přinesl praktické rady pro práci s biddingem

Minulý týden proběhla konference PROBIDDING 2019, kterou pořádal tým Bidding Fox. V prostorách divadla Buran Teatr se sešla stovka lidí, kteří se zajímají o bidding. Během dne se řečníci podělili o své zkušenosti a postupy, které jim při práci pomáhají. Nebyli jste na konferenci a zajímá vás, jak tento den probíhal? Přečtěte si náš článek.

Ve čtvrtek 16. 5. se od 8:30 v divadle Buran Teatr nezavřely dveře. Během hodiny se sál a kavárna Black Box Cafe naplnily tak, že jsme museli otevřít další část hlediště, aby se všichni pohodlně vešli a mohli sledovat dění na pódiu. Celý den provázela vůně čerstvé kávy, dobrá nálada a diskuze plné inspirace. 

Záznamy přednášek >>

Konference PROBIDDING v kostce

V 9:30 náčelník lišáků Jirka přivítal účastníky konference a předal slovo první přednášející - Šárce Cihlové z agentury Red Media. Šárka mluvila o tom, jak pracuje se segmentací produktů a jak nad celým procesem přemýšlí

Šárka Cihlová - Klíč k segmentaci produktů u větších e-shopů

Na pódiu ji vystřídala Lída Svítálková z Optimia. Ta ve své přednášce ukázala jak postupuje při auditu feedu na Heurece a Zboží.cz. Poukázala na nejčastější problémy, se kterými se setkává. Lída s námi sdílela checklist úkolů, které byste měli jednou za čas u každého klienta/e-shopu projít. 

Ludmila Svitálková - Jak postupuji při auditu Heureky a Zboží

Po obědě se slova ujal Vláďa Trevisan z Besteta a podělil se s námi o to, jak na něj bidding působí. Jeho přednáška nesla název Co mě na biddingu sere a co baví a shrnul v ní negativa a pozitiva biddingu, se kterými se denně setkává.

Vláďa Trevisan - Co mě na biddingu se*e a co baví

Jako čtvrtá si slovo vzala Petra Mikulášková, která mluvila o problému, se kterým se potýká snad každá agentura nebo freelancer - Jak zapojit klienta do rozhodovacího procesu v inzerci. Petra má dloholeté zkušenosti se správou zbožáků pro své klienty. Díky tomu, že jedná s různými typy lidí ví, jak na koho tlačit/netlačit, jak informace získat a jak klienta motivovat. 

Petra Mikulášková - Jak zapojit klienta do rozhodovacího procesu v inzerci

Druhý muž a v pořadí pátý řečník byl Jirka Drážný z agentury Pria. Věnoval se velmi specifickému tématu a to biddingu na srovnávači GLAMI. Ten je známý tím, že je to tak trochu černá díra na peníze a nemá jednoznačnou analytiku. Jirka představil, s jakými strategiemi pracuje, jak se na tento srovnávač dívat z pohledu biddingu a že se bidding vyplatí i tady

Jirka Drážný - Jak na strategii, analytiku a optimalizaci na Glami

Poslední přednášku si vzala na starost Jana Dzuričková z agentury Unikum. Jana se s námi vrátila zpátky do minulosti ke svým zbožákovým začátkům. Právě ty ji vedly k procesům, které využívá teď. Aplikace bostonské BCG matice a PDCA cyklu jí pomohly optimalizovat práci tak, že dosahuje výborných výsledků v krátkém čase

Jana Dzuričková - Ako sa lišiacky vysporiadať s nízkou časovou dotáciou na správu zbožákov

Všichni přednášející a účastníci dokázali společně vytvořit výbornou atmosféru, která celý den provázela. My jim touto cestou moc děkujeme. 

        

Jestli jste na konferenci chyběli a jednotlivé přednášky by vás zajímaly. Nezoufejte. Záznamy a prezentace z celého dne budou k dispozici na našem blogu

Komentáře

Za mne velká pochvala organizátorům za výběr místa. Báječná atmosféra, velmi praktická dispozice, bezva paní za barem kavárny se samými dobrotami. Fakt příjemné místo.

Velká gratulace a poděkování spíkrům. Program jste měli připravený báječně. Byla radost vás poslouchat. Děkuji.

Moc děkujeme! :) 
Michle, moc děkujeme za slova chvály. Jsme moc rádi, že se ti konference líbila a už teď se těšíme na další ročník. 

Přidat komentář

Ze života biddingového automatu

Novinka Fox Data+
Vytváříte si přehledy o vývoji sortimentu svého e-shopu častým překlikáváním z jedné stránky na druhou? Vše provádíte ručně a trvá vám to zbytečně dlouho? Máme pro vás pohodlný způsob, jak data sledovat automatizovaně a z jednoho místa. Představujeme novou aplikaci Fox Data+, která informace o vývoji vašeho zboží dostane do přehledných grafů. Podívejme se na ni blíž.
Rozhovor Decathlon
Chcete načerpat inspiraci pro práci s naší aplikací a tvorbu strategií? Pro dnešní rozhovor jsme oslovili Decathlon, přední firmu na trhu sportovního vybavení. Na otázky nám odpověděl online marketing specialista Ing. Jan Nový. Začtěte se do rozhovoru a získejte know-how, které využijete i pro svůj e-shop.
Správně nastavená strategie patří k prvotním úkolům, bez kterých se Lišák v žádné inzerci neobejde. Na základě zpětné vazby jsme do aplikace přidali nejen funkci pro nastavení minimálního CPC. Nejste si jisti, jak byste tuto možnost využili? Pojďme si ji a další novinky postupně představit.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.

.