Jste zde

PROBIDDING 2019

Praktických příkladů a rad v e-commerce není nikdy dost. Proto pro vás pořádáme 1. konferenci o biddingu v České republice - PROBIDDING 2019. Pracujete se zbožáky a nastavujete bidding ručně nebo automaticky? Právě pro vás je určený den plný biddingové inspirace a sdílení zkušeností. Setkáme se 16. 5. 2019Buran Teatr a k němu patřícím Black Box Cafe. Na co se můžete těšit a jak se přihlásit? 

Proč PROBIDDING 2019

Strategií biddingu je nejméně milion a jedna. Každý specialista nebo e-shopař používá tu svoji ověřenou. Ale inspirace není nikdy dost. Proto si přijďte poslechnout, jak to dělají ostatní z oboru.

Konference PROBIDDING je událost, na které se setkají markeťáci a e-shopaři, kteří pracují s biddingem, chtějí se podělit o své zkušenosti a inspirovat se postupy ostatních.

Kdy a kde

Ve čtvrtek 16. 5. 2019 v Brně od 10:00 do cca 17:00Black Box Cafe.

Program

Během dne uslyšíte 6 přednášek. Každá bude mít 45 minut s prostorem pro diskuzi. Mezi přednáškami bude dostatek času na kávu a povídání nejen o biddingu. 

Harmonogram dne:

8:30 - 9:30 - příchod a registrace
9:30 - 10:15 - 1. přednáška - Šárka Cihlová, Red Media, s.r.o., Klíč k segmentaci produktů u větších e-shopů
10:15 - 11:00 - 2. přednáška - Ludmila Svitálková, optimio, s.r.o., Jak postupuji při auditu Heureky a Zboží
11:00 - 12:30 - oběd
12:30 - 13:15 - 3. přednáška - Vláďa Trevisan, Besteto, Co mě na biddingu se*e a co baví
13:15 - 14:00 - 4 přednáška - Petra Mikulášková, Jak zapojit klienta do rozhodovacího procesu v inzerci
14:00 - 14:15 - coffee break
14:15 - 15:00- 5. přednáška - Jirka Drážný, PRIA SYSTEM, s.r.o., Jak na strategii, analytiku a optimalizaci na Glami
15:00 - 15:45 - 6. přednáška - Jana Dzuričková, Unikum, Ako sa lišiacky vysporiadať s nízkou časovou dotáciou na správu zbožákov
15:45 - 16:45 - konec
Během dne může dojít ke změnám v programu.

Chtěli byste se o přednášejících dozvědět víc? Přečtěte si o přednáškách Šárky Cihlové, Lídy Svitálkové a Jirky Drážného v článku. 

Máte nějaké otázky, na které byste na konferenci rádi slyšeli odpověď? Napište nám je.

Cena

Konference je ZDARMA. Na událost je třeba se zaregistrovat. Zajistíte si tak židli na sezení.

Novinky a informace sledujte na Facebooku v události PROBIDDING 2019.

Registrace

 

Těšíme se na vás!

 

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox, případové studie a tipy na články z oboru vyhledávačů zboží.

Ze života biddingového automatu

PROBIDDING 2019 přinesl praktické rady pro práci s biddingem
Minulý týden proběhla konference PROBIDDING 2019 , kterou pořádal tým Bidding Fox. V prostorách divadla Buran Teatr se sešla stovka lidí, kteří se zajímají o bidding. Během dne se řečníci podělili o své zkušenosti a postupy, které jim při práci pomáhají. Nebyli jste na konferenci a zajímá vás, jak tento den probíhal? Přečtěte si náš článek.
PROBIDDING - představujeme řečníky a jejich přednášky #3
První konference o biddingu se koná už zítra. A nám ještě zbývá představit poslední přednášející a její téma. Seznamte se s Janou Dzuričkovou.
Zjistěte, jestli vaše produkty nevypadávají z biddingu
Dali jste si práci s nastavením strategií biddingu a teď čekáte, kdy přijde nárůst objednávek. A pořád se nic neděje. V Bidding Foxu najdete obsáhlou diagnostiku, která produkty hlídá a díky ní máte k dispozici cenné informace pro optimalizaci. Mimo jiné zjistíte i to, jestli vaše produkty nevypadávají z biddingu.