Jste zde

Jak vypadal lišácký rok 2021

Blíží se konec prosince, proto bychom se chtěli ohlédnout zpět a zrekapitulovat posledních dvanáct měsíců. Uplynulý rok byl opravdu jízda. Do Bidding Foxu jsme přidali spoustu nových vychytávek a představili vám náš nový nástroj Bidding Audit. Pojďme si společně vše shrnout. 

Poznejte nový nástroj Bidding Audit

Představili jsme vám novinku Bidding Audit. Tento nástroj nabízíme zdarma. Je ideálním pomocníkem, když chcete zjistit, v jakém stavu je vaše nabídka na srovnávačích zboží. Audit rozdělí sortiment do čtyř skupin podle závažnosti a doporučí konkrétní vylepšení. 

Načerpejte tipy pro správu vaší inzerce

Hledáte zdroj základních informací o biddingu a chcete proniknout do jeho základů? Přečtete si rozhovor s Ondřejem Vodehnalem, spolumajitelem marketingové agentury FILIPESMEDIA, s.r.o. Ondra se s vámi podělil o své know-how a zkušenosti. Už teď vám můžeme prozradit, že na příští rok plánujeme více rozhovorů a případových studií. 

Vyzkoušejte novinky v Bidding Fox

Aplikaci jsme vylepšili o spoustu nových možností, díky kterým je biddování ještě větší hračka. 

Omezení nákladů ve strategii.
Sledování projektu.
  • V exportech konkurence si nově vyberete jen data, která potřebujete. To se hodí zejména pro agentury, které chtějí vytáhnout pro klienty nejdůležitější informace. 

Poznejte všechny elementy v Bidding Fox Elements

V souhrnu nesmíme zapomenout na naši druhou aplikaci, Bidding Fox Elements, která vám pomůže automaticky doplnit data do vašeho feedu. V červnu jsme nástroj obohatili o 34 nových elementů, které jsme rozdělili přehledně do kategorií:

  • ProduktRoku a hodnocení produktu,
  • Přehled o výkonu a nákladech,
  • Report nespárovaných produktů a čekajících na zařazení,
  • Statistiky z Heureka Košíku.

Prozkoumejte novinky v Pricing Foxu

Ani Liška nezůstala pozadu. Díky novým funkcím se z ní stal komplexní nástroj, který nenabízí jen automatický pricing, ale i analýzu konkurence, pokročilou diagnostiku produktů a mnoho dalšího. 

  • Pomocí zcela nové stránky Konkurence získáte detailní přehled o nabídce svých konkurentů a srovnáte jejich nabídku s tou vaší.
  • V aplikaci využijete manuální pricing a konfigurovatelné exporty konkurence. Pokud vás zajímá, jaké další funkce jsme přidali, podívejte se na jejich přehled.
  • Také jsme pro vás připravili případovou studii ve spolupráci s Ondrou Hamouzem. Ukázal vám, že Pricing Fox není jen šikovný pomocník pro automatický pricing. Přečtěte si také rozhovor s Petrou Mikuláškovou, ve kterém zjistíte, proč je potřeba se přeceňování produktů věnovat. 
  • Začali jsme vydávat Liščí podcasty o cenotvorbě. Naše Domča a Vlado Trevisan z Rigoro vám v něm shrnují základy automatického pricingu, seznamují vás s fungováním naší aplikace apod.

 

Rok 2021 byl opravdu nabitý. Už teď se těšíme, až vám budeme moci představit nálož novinek v příštím roce. 

Děkujeme za vaši přízeň, vaše postřehy, dotazy na podpoře i nápady na vylepšení. Přejeme vám krásné vánoční svátky a do nového roku hodně zdraví a štěstí.

Přidat komentář

Ze života biddingového automatu

Souhrn roku 2022 v Bidding Fox technologies
Rok 2022 v kostce. Nová aplikace, rostoucí úspěchy klientů, účast na e-commerce akcích – připomeňte si s námi významné momenty.
Jak Bidding Fox pomohl zvýšit průměrný meziroční růst tržeb o 45 %
Šetří čas, náklady a pomáhá ke zvyšování zisku. Jakých výsledků dosahují klienti s aplikací Bidding Fox, se dozvíte v případové studii s oXyShop.
Bidding Fox Elements od A do Z
Zacilte inzerci na míru svým zákazníkům. Data z Bidding Fox Elements obohatí XML feed o cenné údaje a zvýší výkonnost produktů i e-shopu.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.

.