Jste zde

Říjnové novinky v Bidding Foxu, Pricing Foxu a ve světě zbožáků

Za uplynulý měsíc měl náš tým plné ruce práce a můžeme tak s vámi sdílet spoustu zajímavého obsahu i vylepšení v aplikacích. Připravili jsme pro vás rozhovor o biddingu i podcast o cenotvorbě, ve kterém si přijdou na své začátečníci i pokročilí. V Pricing Foxu nyní najdete zcela novou stránku Konkurence, která vám pomůže s analýzou e-shopů na stejných produktových kartách. Pro víc podrobností čtěte dál.

Přečtěte si rozhovor o biddingu a poznejte nová vylepšení Bidding Foxu

Přemýšlíte nad biddingem a hledáte zdroj informací? Přečtěte si náš rozhovor s Ondrou Vodehnalem, spoluzakladatelem marketingové agentury FILIPES MEDIA s.r.o.. Pobavili jsme se o základech biddingu, které se budou hodit každému začátečníkovi. Dozvíte se, co je bidding, jaké jsou jeho výhody i jaké jsou trendy v tomto oboru.

Aby bylo biddování s naší aplikací radost, vylepšili jsme ji o několik nových funkcí. Pod drobnohled jsme si tentokrát vzali exporty týkající se konkurence a jejich produktů. Jsou konfigurovatelné a vy si tak můžete zvolit, jaké informace budou obsahovat. U sledování projektu a strategií si zvolíte zdroj, pro který chcete data hlídat, a také si vyberete z více metrik než dosud.

Výběr metrik u sledování projektu a strategií v Bidding Foxu.

Na podpoře se nás občas ptáte, jak nastavit aplikaci tak, aby se data stahovala správně. Proto jsme vám sepsali nejčastější problémy s párováním dat a jejich řešení.

Další článek na blogu se věnuje přednostem Bidding Auditu. Tuto novinku jsme vám představili před půl rokem. Je opravdu komplexní a dává inzerentům spoustu informací o jejich nabídce na srovnávačích. Upozorní například na položky, které je potřeba ihned opravit a dá nápady na vylepšení inzerce. Pokud jste nástroj ještě nevyzkoušeli a zajímá vás víc, přečtěte si článek.

Příklady detekcí Bidding Auditu.

Vyzkoušejte novou stránku Konkurence v Pricing Foxu a poslechněte si podcast o automatické cenotvorbě

V Pricing Foxu se poslední týdny makalo na velkém releasu. Odteď vám Liška dobře poslouží při analýze e-shopů inzerujících na stejných produktových kartách. Nemusíte tak hledat žádného externího pomocníka a máte vše v jedné aplikaci. Ve videu jsme vám představili zcela novou stránku Konkurence. Získáte detailní přehled o svých konkurentech: zda mají Ověřeno zákazníky, Heureka košík, jaké dostávají hodnocení od zákazníků a mnoho dalšího.

Detailní informace o produktech konkurentů najdete na stránce Produkty. Porovnáte svou nabídku s jejich a nebo vyhledáte přesně to, co vás o jejich inzerci zajímá. Zjistíte, na jaké pozici v biddingu nebo dle ceny se jejich sortiment nachází, nebo jaké kategorie a výrobce obsahuje. 

Karta Konkurence v rozšířeném vyhledávání.

Součástí nástroje je i Diagnostika. Zajímá vás, k čemu tato stránka slouží nebo jak s ní správně pracovat? Přečtěte si článek, ve kterém se dozvíte, co Diagnostika nabízí a jaké detekce najdete na první kartě Problémy

Minulý měsíc jste si mohli poslechnout první díly našeho podcastu o cenotvorbě. Zaměřujeme se v něm na doporučení pro začátečníky, ale přidáváme i tipy pro ostřílené inzerenty. V prvním díle se věnujeme základům, výhodám automatického pricingu a doporučením do začátku. V druhém díle se dozvíte, jaké procesy a analýzy by měla mít vaše firma zmáknuté, než se do pricingu pustí. Už nyní připravujeme další díly, ve kterých vás například podrobně seznámíme s naší aplikací Pricing Fox. 

Buďte na srovnávačích v obraze

Inzerentům na Heurece se bude hodit článek o spuštěných kategoriích a plánovaných content změnách v měsíci říjnu. Na Zboží.cz najdete pro tento měsíc také vypsané nové kategorie a parametry. A jelikož se vánoční sezona blíží mílovými kroky, přichází i změny v cenách prokliku:

Doporučujeme si proto zkontrolovat nastavení vašich kampaní, ať vás nepřekvapí přečerpání kreditu nebo podobné nepříjemnosti. 

Jste nováčky a přemýšlíte, jaký srovnávač zboží pro svou inzerci zvolit? Pak vám pomůže  článek od Mergada. Najdete v něm shrnutí, jaké zbožáky český trh nabízí a jaké jsou jejich benefity. Pokud vás láká expanze do zahraničí, také vám poradí, jak napojit svůj feed na tržiště Kaufland.de.

 

Říjnový měsíc byl opravdu nabitý. Pokud vám unikl rozhovor o biddingu nebo podcast o cenotvorbě, podívejte se na ně nyní. Nebo rovnou přejděte do našich aplikací a vyzkoušejte nové funkce. Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám s Pricing Foxem i Bidding Foxem pracuje. 

Přidat komentář

Ze života biddingového automatu

Jak omezit náklady v Bidding Foxu
Nechcete zbytečně plýtvat peníze na produkty, které vám nic nepřinesou? Využijte nové funkce Bidding Foxu, díky kterým budete mít náklady pod ještě lepší kontrolou. Aplikaci jsme nově obohatili o...
Analýza konkurence pomocí Bidding Foxu
Díky aplikaci hravě získáte informace potřebné k analýze konkurence. Pomocí několika kroků zjistíte, jaké e-shopy vám konkurují na produktových kartách a za jaké ceny nabízí stejné produkty jako vy...
Připravte svou inzerci na vánoční sezónu pomocí Bidding Fox Elements
Chcete vytěžit ze své nabídky na zbožácích maximum? Bidding Fox Elements vás vyzbrojí seznamem vašich nejžádanějších produktů nebo dárků konkurence. Je také šikovným pomocníkem v časování kampaní a...

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.

.