Jste zde

Březnové lišácké novinky

V březnu jsme nestíhali ani sledovat dny a už je celý měsíc pryč. Zřejmě každému z nás tohle období zamíchalo kartami. Abyste nemuseli trávit čas dalším dohledáváním informací, přinášíme tradiční souhrn toho, co se ve světě zbožáků za posledních třicet jedna dní stalo.

Měsíc ve znamení videonávodů a Elements

Na náš Youtube kanál jsme přidali dvě nová videa, které vám napoví, jak nejlépe nastavit lišáka po jeho zapnutí. Pokud si nevíte s něčím rady ohledně nastavení projektu nebo strategií, doporučujeme zhlédnout. Práci vám usnadní i náš checklist, kde si můžete všechny splněné úkony odškrtávat.

Významný release se týkal Bidding Fox Elements, které nyní umí pracovat s více než 300 elementy. Nově čerpají údaje z produktových karet na Heurece a Zboží.cz. Otevírají se tak brány ještě efektivnějšímu biddingu, pokud využíváte i appku Bidding Fox. Podrobnosti a tipy jsme popsali v článku. Rádi byste postavili inzerci na datech? Aktualizovaný souhrn všeho, co vám aplikace nabízí najdete na našem blogu.

Elementy z Heureka produktové karty
Elementy z Heureka produktové karty

Rozšířili jsme i nabídku školení o možnost individuálního workshopu. Jestliže byste měli zájem proškolit váš tým, vyjdeme vám co nejvíce vstříc. Více informací naleznete na webu.

Novinky v Mergadu

Kolegové z Mergada nelenili a odpálili zhruba v půlce března plánovaný release. Obsahoval vylepšení a nové funkceočekávaná makra a plánovač pravidel. Koukněte na jejich blog. Mají pěkně vypracované návody a články, díky kterým budete vědět o všem důležitém.

Přizpůsobení se stávající situaci muselo dojít na všech frontách a abyste nepřišli o plánovaný MergadoFest, zvolili online řešení. Jednotlivé přednášky si můžete pustit z pohodlí domova. Co přesně je v plánu? Dočtete se na stránkách Mergada
Sledujte důležité informace – kromě zmíněného tam najdete i pravidelně aktualizovaný článek týkající se světa e-commerce v karanténě.

Za zmínku stojí i aplikace Feed Image Editor. Marek na blogu přidává články o cestě k ideálnímu image feedu. Zlepšuje se nezanedbatelně i samotná aplikace. A co víc, i zde se dají zapojit Bidding Fox Elements. Sledujte blog nebo sociální sítě, kde najdete v nejbližších dnech připravovaný návod.

Co si připravila Heureka a další

Tak jak už jste zvyklí, proběhlo spuštění plánovaných content změn na Heurece. K tomu je důležité si připomenout nastávající nové povinné parametry v segmentu móda a nábytek.
Heureka vás na svém blogu informuje také o tom, jaké opatření přijali v souvislosti s dosavadní situací. Jedná se například o dočasné omezení dobírek. K přečtení doporučujeme i článek o aktuálním stavu dopravců. Mimo jiné prodloužila zkušební doby css programu či vám radí, jak pracovat s negativní zpětnou vazbou, aby nedošlo ke ztrátě ověřeno zákazníky. Abyste z Heureky dostali maximum, neměl by vaší pozornosti uniknout Heureka Košík. Co vám služba přinese se dočtete zde.

I Zásilkovna šla naproti svým zákazníkům a aby ulehčili dostání zboží zřídili Zásilkovna Drive. O postupu společnosti v krizovém období si přečtěte na jejich blogu.

 

Na závěr vám chceme popřát hodně zdaru a sil. Kdybyste se setkali s jakýmkoliv problémem v našich aplikacích nebo byste potřebovali poradit, neváhejte se na nás obrátit – jsme tu pro vás.

Přidat komentář

Ze života biddingového automatu

PROBIDDING 2023: 13 tipů, díky kterým pozdvihnete inzerci na Heurece
Konference PROBIDDING nabídla množství inspirace. Poslechněte si praktické tipy, které zaručí úspěch vaší inzerce.
Cena a pozice jako hlavní příčiny úspěchu. Mýtus, nebo realita?
Druhý ročník lišácké konference je úspěšně za námi. Připomeňte si atmosféru PROBIDDINGU 2023 prostřednictvím první přednášky.
Témata na konferenci PROBIDDING
Držte krok s e-commerce trendy a doražte 27. 4. 2023 na PROBIDDING do Brna. Odnesete si novou inspiraci a praktické dovednosti.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.

.