Jste zde

Lednové lišácké novinky

Čas letí a my máme za sebou první měsíc roku 2021. Shrnuli jsme pro vás všechny důležité a zajímavé informace tak, jak jste zvyklí. Aktuality z lišácké nory, tipy na expanzi do zahraničí s Mergadem nebo novinky v logistice. Podívejme se na to.

V Bidding Foxu releasujeme, píšeme a natáčíme

Předešlý rok byl plný napětí, pro nás však přesto příjemný a úspěšný. Shrnuli jsme ho do pětiminutového videa. Na blogu jsme vám poradili, jak do svého feedu přidat ITEM_ID v případě, že není jeho součástí. A v průběhu měsíce jsme stihli také dva releasy. Jsou zaměřené na lepší přehlednost aplikace, další možnosti ve filtrování produktů a menší změny v nastavování strategie.

 

Naplánujte si přesný čas cenotvorby s Pricing Foxem

Nástroj Pricing Fox má za sebou několik měsíců fungování, ale za tak krátkou dobu ušel pořádný kus cesty. Přečtěte si, s jakými výzvami se setkal v předchozím roce. Naplánujte cenotvorbu na minutu přesně – díky nové funkci můžete Lišce nadiktovat nejen to, jak má měnit ceny, ale také kdy. Kromě toho v posledním release přibyla historie cenotvorby, v rámci které máte v grafech přehledně zobrazeny změny cenotvorby v čase.

S Mergadem na exkurzi do Maďarska a Německa

Po dobytí České republiky a Slovenska je na čase posunout se dál. V případě, že přemýšlíte nad expanzí do Maďarska, vám pomohou články na blogu Mergada. Poznejte například Árukeresőjedničku mezi maďarskými srovnávači a věnujte pozornost i zbožáku Árgép, který je jeden z nejnavštěvovanějších. Zjistěte, jak získat ocenění Kvalitní obchod. A pokud vám Maďarsko nestačí, zabodujte na německém e-commerce trhu. Využíváte pro svůj e-shop platformu WooCommerce? V nových videonávodech se dozvíte, jak nastavit známé služby pro svůj e-shop prostřednictvím Mergado Packu.

Novinky na Heurece a Zboží.cz

Heureka spouští doplňkový prodej, představila nejvyhledávanější výrazy za rok 2020 v ČR a SR a tradičně i spuštěné kategorie a plánované content změny. Od 11. ledna 2021 se vrací k původní době zasílání dotazníků – na 10 dnů od vytvoření objednávky.

Zboží informuje o nových kategoriích a parametrech platných od ledna 2021 a od 1. února upravuje minimální cenu za proklik.

Zásilkovna ukončila spolupráci s Českou poštou

Zásilkovna k 31. lednu ukončila spolupráci s Českou poštou. Důvodem byla dlouhodobá nespokojenost s kvalitou služeb a neustále jednostranné zvyšování cen. Odprezentovala také změny cen v zahraničí, změny spojené s BREXITem a aktualizovala informace pro e-shopy týkající se pandemie Covid-19.

Nenechte si ujít bezplatnou online akci, kterou organizuje 4. 2. 2021 ve 14 hod. Bude informovat o nadcházejících změnách pro slovenské e-shopy, platných od 1. 7. 2021.

 

Naše lišácké novinky jsou u konce. Nezapomeňte i nadále sledovat náš blog, kde vás neúnavně zásobujeme novým obsahem – ať už formou článků nebo videí. A za měsíc se opět vidíme při dalším vydání Bidding Fox News.

Přidat komentář

Ze života biddingového automatu

Lišáci na ShopCampu
Tento rok jsme byli partnerem e-commerce konference ShopCamp. Jsme rádi, že jsme se mohli účastnit akce, na které se potkávají e-shopaři a odborníci z celé republiky. ShopCamp se letos konal 2. 9...
Srpnové lišácké novinky
Letní prázdniny jsou u konce a nastal čas sepsat důležité e-commerce události za uplynulý měsíc. V lišácké dílně jsme pro vás připravili zajímavý obsah, jehož součástí je například rozhovor o...
Proč je Mergado Keychain potřebný pro správné fungování Bidding Foxu
Víte, jaké kroky je potřeba udělat, než zapnete naši aplikaci? Díky Mergado Keychain stáhne náš Lišák ze zbožáků potřebná data a připraví pro vás statistiky a analytiku. Podívejte se, k čemu...

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.

.