Jste zde

Lednové lišácké novinky

Čas letí a my máme za sebou první měsíc roku 2021. Shrnuli jsme pro vás všechny důležité a zajímavé informace tak, jak jste zvyklí. Aktuality z lišácké nory, tipy na expanzi do zahraničí s Mergadem nebo novinky v logistice. Podívejme se na to.

V Bidding Foxu releasujeme, píšeme a natáčíme

Předešlý rok byl plný napětí, pro nás však přesto příjemný a úspěšný. Shrnuli jsme ho do pětiminutového videa. Na blogu jsme vám poradili, jak do svého feedu přidat ITEM_ID v případě, že není jeho součástí. A v průběhu měsíce jsme stihli také dva releasy. Jsou zaměřené na lepší přehlednost aplikace, další možnosti ve filtrování produktů a menší změny v nastavování strategie.

 

Naplánujte si přesný čas cenotvorby s Pricing Foxem

Nástroj Pricing Fox má za sebou několik měsíců fungování, ale za tak krátkou dobu ušel pořádný kus cesty. Přečtěte si, s jakými výzvami se setkal v předchozím roce. Naplánujte cenotvorbu na minutu přesně – díky nové funkci můžete Lišce nadiktovat nejen to, jak má měnit ceny, ale také kdy. Kromě toho v posledním release přibyla historie cenotvorby, v rámci které máte v grafech přehledně zobrazeny změny cenotvorby v čase.

S Mergadem na exkurzi do Maďarska a Německa

Po dobytí České republiky a Slovenska je na čase posunout se dál. V případě, že přemýšlíte nad expanzí do Maďarska, vám pomohou články na blogu Mergada. Poznejte například Árukeresőjedničku mezi maďarskými srovnávači a věnujte pozornost i zbožáku Árgép, který je jeden z nejnavštěvovanějších. Zjistěte, jak získat ocenění Kvalitní obchod. A pokud vám Maďarsko nestačí, zabodujte na německém e-commerce trhu. Využíváte pro svůj e-shop platformu WooCommerce? V nových videonávodech se dozvíte, jak nastavit známé služby pro svůj e-shop prostřednictvím Mergado Packu.

Novinky na Heurece a Zboží.cz

Heureka spouští doplňkový prodej, představila nejvyhledávanější výrazy za rok 2020 v ČR a SR a tradičně i spuštěné kategorie a plánované content změny. Od 11. ledna 2021 se vrací k původní době zasílání dotazníků – na 10 dnů od vytvoření objednávky.

Zboží informuje o nových kategoriích a parametrech platných od ledna 2021 a od 1. února upravuje minimální cenu za proklik.

Zásilkovna ukončila spolupráci s Českou poštou

Zásilkovna k 31. lednu ukončila spolupráci s Českou poštou. Důvodem byla dlouhodobá nespokojenost s kvalitou služeb a neustále jednostranné zvyšování cen. Odprezentovala také změny cen v zahraničí, změny spojené s BREXITem a aktualizovala informace pro e-shopy týkající se pandemie Covid-19.

Nenechte si ujít bezplatnou online akci, kterou organizuje 4. 2. 2021 ve 14 hod. Bude informovat o nadcházejících změnách pro slovenské e-shopy, platných od 1. 7. 2021.

 

Naše lišácké novinky jsou u konce. Nezapomeňte i nadále sledovat náš blog, kde vás neúnavně zásobujeme novým obsahem – ať už formou článků nebo videí. A za měsíc se opět vidíme při dalším vydání Bidding Fox News.

Přidat komentář

Ze života biddingového automatu

Novinka Fox Data+
Vytváříte si přehledy o vývoji sortimentu svého e-shopu častým překlikáváním z jedné stránky na druhou? Vše provádíte ručně a trvá vám to zbytečně dlouho? Máme pro vás pohodlný způsob, jak data sledovat automatizovaně a z jednoho místa. Představujeme novou aplikaci Fox Data+, která informace o vývoji vašeho zboží dostane do přehledných grafů. Podívejme se na ni blíž.
Rozhovor Decathlon
Chcete načerpat inspiraci pro práci s naší aplikací a tvorbu strategií? Pro dnešní rozhovor jsme oslovili Decathlon, přední firmu na trhu sportovního vybavení. Na otázky nám odpověděl online marketing specialista Ing. Jan Nový. Začtěte se do rozhovoru a získejte know-how, které využijete i pro svůj e-shop.
Správně nastavená strategie patří k prvotním úkolům, bez kterých se Lišák v žádné inzerci neobejde. Na základě zpětné vazby jsme do aplikace přidali nejen funkci pro nastavení minimálního CPC. Nejste si jisti, jak byste tuto možnost využili? Pojďme si ji a další novinky postupně představit.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.

.