Jste zde

Nastavte si vylepšené lišácké notifikace

Lišák je zase o něco chytřejší. Bude vás upozorňovat například na výši kreditu, na možné problémy s napojením nebo neúspěšné stahování dat. Kde přehled hlášek naleznete a co je potřeba nastavit si řekneme v následujících řádcích.

Možná se ptáte, kde se vám budou notifikace zobrazovat. Máme pro vás více možností. První je ta, že vám budou vždy vyskakovat v aplikaci Bidding Fox. Uvidíte je hned na Hlavní stránce nad přehledem a řadit se budou dle závažnosti problému. K lepšímu rozeznání jsme jednotlivé boxy barevně odlišili – červeně jsou nejurgentnější, oranžově se označí ty, které upozorňují/varují a modré odkazují spíše na obecné informace. 

Ukázka zobrazení notifikace
Ukázka zobrazení notifikace

Další možnosti jsou, že vám budou upozornění chodit do e-mailu a nebo do Mergada. Jak na to? Přesuňme se na stránku Nastavení
Zhruba v polovině narazíte na sekci „Nastavení notifikací a zasílání emailů“. Přímo pod nadpisem je checkbox, který když zaškrtnete, budou vám upozornění chodit do Mergada. Výhodou je, že nemusíte opakovaně otevírat Bidding Fox a kontrolovat, zda je vše v pořádku. 

Níže máte pole s možností vyplnění kontaktního mailu a nastavení upozornění na výši kreditu. Pokud vyplníte kontaktní mail, nemusíte už pravidelně ani do Mergada, ani do Bidding Foxu. Lišák vám totiž bude informace posílat na vyplněnou e-mailovou adresu. 

Nastavení notifikací a zasílání emailů
Nastavení notifikací a zasílání emailů

Nyní se dostáváme k samotným sdělením. Po kliknutí na tlačítko „Nastavit notifikace“ se zobrazí tabulka s výpisem všech možností. Jednotlivé problémy jsou rozděleny podle toho, čeho se kontrola týká. Jestliže nechcete kontrolovat třeba Problémy v napojení na Heureku, jednoduše kliknete na tlačítko „Vypnout kontrolu“ a nemusíte tak nastavovat každou hlášku zvlášť. V případě, že vypnete kontrolu na celou sekci, nebudou vám chodit upozornění ani na mail. Dále si pak stačí nastavit, které informace jsou pro vás důležité přes tlačítko zobrazovat/skrýt. Po skrytí vám nebudou vyskakovat v aplikaci.

Přehled hlášek a nastavení
Přehled hlášek a nastavení

 

O dalších možnostech využívání Bidding Foxu zase příště. Lišáka učíme stále novým kouskům a vylepšujeme ty, které už umí. Sledujte nás nebo přijďte na naše školení, ať vám žádné nové vychytávky neutečou.

Přidat komentář

Ze života biddingového automatu

Stahování dat z Google Analytics 4 do Bidding Foxu aktuálně řeší nejeden marketér či majitel e-shopu. Patříte mezi ně a chcete, aby se vám data v aplikaci Bidding Fox zobrazovala správně, ale nevíte si rady? Přečtěte si jak na to v našem článku.
Jednou z funkcí Bidding Fox Elements je obohacování (produktových) feedů o data z Google Analytics. Párování dat z GA k položkám z feedu může probíhat dvěma způsoby, ani jeden není lepší, nebo horší. Záleží, jak jste zvyklí s daty pracovat.
V Bidding Foxu se můžete setkat s upozorněním, že se nestahují data z Google Analytics. To může znamenat dvě věci. První je, že se data opravdu nestahují a problém může být například v nastavení zdroje a média (řešení v MERGADU , řešení v Biddingu Foxu ). Druhou variantou může být to, že se data stahují, ale nepárují k produktům, a to je předmětem tohoto článku.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.