Jste zde

Zářijové novinky v Bidding Foxu, Pricing Foxu i ve světě zbožáků

Uplynulý měsíc byl opravdu nabitý. V Pricing Foxu jsme pro vás společně s Ondrou Hamouzem připravili první případovou studii, z které máme velkou radost. Ukazuje využití Lišky pro monitoring konkurence a mnoho dalšího. V Bidding Foxu jsme přidali upozornění na kolísání metrik a vylepšili tak monitoring inzerce. Pojďme se na novinky podívat více podrobně.

Díky releasu Bidding Foxu budete mít inzerci pod kontrolou

Chcete vědět, co se s vaší inzercí na zbožácích děje? Vyzkoušejte novou možnost sledování projektu a strategie, díky které získáte lepší přehled a nic vám neunikne. U vybraných metrik nastavíte limity, které nechcete překročit.

Sledování projektu v Bidding Foxu.

K projektům a strategiím Lišák nabízí spoustu metrik a analytik. Aby je mohl zpracovat, potřebuje si stáhnout data ze zbožáků. S tím mu pomáhá Mergado Keychain. V článku  najdete přehledný návod i problémy, které mohou nastat, pokud máte klíčenku špatně nastavenou. 

V září jsme také byli partnerem e-commerce konference ShopCamp. Jsme moc rádi, že byli její součástí a už nyní se těšíme na příští rok. 

Bidding Fox na ShopCampu.

Přečtěte si případovou studii a poznejte nové vychytávky v Pricing Foxu

Na našem webu najdete první případovou studii. Vytvořili jsme ji ve spolupráci s Ondrou Hamouzem, specialistou na optimalizaci výkonu porovnávačů. Ondra vám ukázal, že Liška obsahuje spoustu funkcí. Lze ji využít nejen jako šikovného pomocníka pro přeceňování produktů, ale pomůže vám i s monitoringem konkurence nebo analýzou produktů

V září jsme navázali na prázdninový seriál o filtrování a přidali jsme do filtrování produktů několik vylepšení. Bude pro vás tak mnohem rychlejší a jednodušší. V aplikaci nyní například uvidíte proklikávatelné histogramy nebo barevně odlišené detekce ve filtru Diagnostika. 

Proklikávatelné histogramy na stránce Produkty v Pricing Foxu.

Co by vám nemělo uniknout na zbožových srovnávačích

Abyste měli svůj feed stále aktuální, je potřeba každý měsíc sledovat změny v kategoriích a parametrech na zbožácích. Přečtěte si Spuštěné kategorie a plánované content změny pro Heureku nebo nové kategorie a parametry pro Zboží.cz

Právě Zboží.cz má pro e-shopy velkou novinku. Na konci roku nabídne možnost inzerovat bazarové zboží přímo na Sbazar.cz a feed si můžete připravit už teď

Načerpejte tipy a rady pro lepší obsah

Důležitou složkou e-shopu je právě jeho content. Víte, co by měly obsahovat popisky produktů nebo kategorií? Nejen na to získáte odpověď v Mergado rozhovoru s Janem Novákem z Obsahové agentury. Obsahové části se věnuje i Besteto. Pokud vás děsí GDPR a nevíte, jak přesně nakládat s osobními údaji, poslechněte si jejich podcast, ve kterém vám poradí, jak na e-mailing z pohledu práva

Zvyšte své prodeje díky novinkám Zásilkovny nebo Biana

Máte e-shop s mutací v angličtině a přemýšlíte nad expanzí? Se Zásilkovnou můžete rychle a jednoduše expandovat na Blízký východ. Doručuje do Spojených arabských emirátů a slibuje rozšíření i do Kataru, Saudské Arábie či Ománu.

Své prodeje můžete zvýšit i díky novince Biano Star, která spočívá v přidávání referencí od zákazníků. Ty se zobrazují v Biano Marketplace v podobě hvězdiček, komentářů a fotografií. 

 

Zářijové novinky přinesly spoustu nových informací. Shrnuli jsme, co je nového na zbožových srovnávačích. Pokud řešíte obsahovou část svého e-shopu, můžete se inspirovat rozhovorem od Mergada nebo podcastem od Besteta. Vyzkoušet můžete také novinky v našich aplikacích.

Přidat komentář

Ze života biddingového automatu

PROBIDDING 2023: 13 tipů, díky kterým pozdvihnete inzerci na Heurece
Konference PROBIDDING nabídla množství inspirace. Poslechněte si praktické tipy, které zaručí úspěch vaší inzerce.
Cena a pozice jako hlavní příčiny úspěchu. Mýtus, nebo realita?
Druhý ročník lišácké konference je úspěšně za námi. Připomeňte si atmosféru PROBIDDINGU 2023 prostřednictvím první přednášky.
Témata na konferenci PROBIDDING
Držte krok s e-commerce trendy a doražte 27. 4. 2023 na PROBIDDING do Brna. Odnesete si novou inspiraci a praktické dovednosti.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.

.