Co všechno je součástí aplikace Bidding Fox

Aplikace obsahuje několik částí, které vám zprostředkují různé informace podle toho, jak chcete s inzercí pracovat.

Pro rychlý přehled o inzerci využijete nejspíše hlavní stranu, pokud vás ale zajímá vás jak zlepšit výkon, zabrousíte pravděpodobně do diagnostiky atd. Co všechno se na stránkách aplikace nachází?

Hlavní strana

Zde najdete jednoduchý přehled kolik produktů je biddováno aplikací a jaký byl stav před aplikací. Dále je zde základní přehled výkonu inzerce podle dat z Google Analytics za posledních 30 dní.

Bidding Fox
Bidding Fox - hlavní strana

Produkty

Na této stránce jsou vypsány všechny produkty, které aplikace ovlivnila. Produkty si můžete vyexportovat do CSV a kouzlit nad nimi dle libosti ;)

Nastavení

Kdybychom byli na lodi, dala by se tato stránka přirovnat k strojovně. Nastavuje se zde vše důležité pro to, aby biddingový automat plnil co nejlépe vaše cíle.

Diagnostika

Potom co vytvoříte první nastavení a po prvním zpracování aplikací můžete využít interní diagnostiku, ve které se dozvíte, které produkty z vámi vybraných nejsou biddovány a proč. Produkty si můžete vyeexportovat po jednotlivých problémech do CSV nebo rovnou jako výběr zobrazit standardně v Mergadu.

Pokud se do 24h nenačtou data na hlavní straně, dejte nám vědět a vyřešíme to společně.

Další články

První nastavení biddingového automatu
Abyste mohli využívat výhody aplikace Bidding Fox je potřeba provést první nastavení, kterým se aplikace bude řídit a podle kterého bude také řídit vaši inzerci.
Jak nastavit aplikaci Bidding Fox
Ne vždy je vše hned jasné, proto jsme dali dohromady popis jednotlivých nastavení.