Jste zde

Co všechno je součástí aplikace Bidding Fox

Aplikace obsahuje několik částí, které vám zprostředkují různé informace podle toho, jak chcete s inzercí pracovat.

Pro rychlý přehled o inzerci využijete nejspíše hlavní stranu, pokud vás ale zajímá vás jak zlepšit výkon, zabrousíte pravděpodobně do diagnostiky atd. Co všechno se na stránkách aplikace nachází?

Hlavní strana

Zde najdete jednoduchý přehled kolik produktů je biddováno aplikací a jaký byl stav před aplikací. Dále je zde základní přehled výkonu inzerce podle dat z Google Analytics za posledních 30 dní.

Bidding Fox
Bidding Fox - hlavní strana

Produkty

Na této stránce jsou vypsány všechny produkty, které aplikace ovlivnila. Produkty si můžete vyexportovat do CSV a kouzlit nad nimi dle libosti ;)

Nastavení

Kdybychom byli na lodi, dala by se tato stránka přirovnat k strojovně. Nastavuje se zde vše důležité pro to, aby biddingový automat plnil co nejlépe vaše cíle.

Diagnostika

Potom co vytvoříte první nastavení a po prvním zpracování aplikací můžete využít interní diagnostiku, ve které se dozvíte, které produkty z vámi vybraných nejsou biddovány a proč. Produkty si můžete vyeexportovat po jednotlivých problémech do CSV nebo rovnou jako výběr zobrazit standardně v Mergadu.

Pokud se do 24h nenačtou data na hlavní straně, dejte nám vědět a vyřešíme to společně.

Ze života biddingového automatu

Co je bidding a jak funguje
Přemýšlíte, jak zviditelnit svůj e-shop na Heurece a Zboží.cz? Na následujících řádcích se dočtete o biddingu na zbožových srovnávačích a o jeho možnostech a výhodách.
První nastavení biddingového automatu
Vrtá vám hlavou, který box při nastavování aplikace zakliknout a jak vyplnit ostatní políčka, aby Lišák fungoval správně? V článku na vás čeká popis celé stránky Nastavení spolu s videonávodem.
Zářijový release
Nástroj Bidding Fox Elements si prošel změnami, které uživateli rozhodně zjednoduší a zpřehlední práci. Elementy jsme rozdělili do podstránek podle okruhů, přibyla možnost párovat data k produktům z Google Analytics a možnost nastavit UTM parametry přímo v appce.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox, případové studie a tipy na články z oboru vyhledávačů zboží.