Jste zde

Co všechno je součástí aplikace Bidding Fox

Automat Bidding Fox funguje naplno už nějaký pátek a za tu dobu prošel velkými změnami a vylepšeními. Na začátku disponoval čtyřmi stránkami, které jsme postupně doplnili o množství funkcí a výrazně rozšířili možnosti nástroje. Podívejte se na aktuální výbavu naší biddingové appky.

Jak startoval Bidding Fox

Čtyři jednoduché stránky poskytovaly v začátcích vývoje appky základní informace a možnosti pro automatický bidding na srovnávači Heureka.

Bidding Fox sestával z Hlavní stránky, Nastavení, Diagnostiky a Produktů.

Starší ukázky aplikace Bidding Fox.
Starší ukázky aplikace Bidding Fox.

Co je součástí aplikace dnes?

V průběhu let jsme možnosti Lišáka rozšiřovali, aby co nejvíce vyhovovaly vašim každodenním potřebám. A už to není jen o automatickém biddingu. Do portfolia služeb přibyly například reporty či monitoring konkurence. Jaké funkce momentálně najdete v aplikaci?

1. Přehled výkonu inzerce a biddingu

Na úvodní stránce Přehled naleznete grafy a statistiky informující o výkonu vaší inzerce. V záhlaví je možné upravit období, za které se mají data zobrazit.

O Přehledu se dozvíte více v našem videu ze série Stránky v aplikaci.
Stránka Prehľad v aplikácii Bidding Fox.
Stránka Přehled v aplikaci Bidding Fox.

 

2. Biddingové strategie

Na této stránce dokážete vytvářet strategie a naleznete zde také seznam všech již vytvořených. Můžete je exportovat či importovat, změnit pořadí nebo upravovat. Při každé strategii jsou k dispozici statistiky jako počet produktů v dané strategii, jejich průměrné CPC, obrat, náklady, PNO, prokliky či objednávky. Na první pohled tak vidíte výkon každé strategie

O stránce Strategie se dozvíte více v našem videu ze série Stránky v aplikaci.
Stránka Stratégie v aplikácii Bidding Fox.
 Stránka Strategie v aplikaci Bidding Fox.

 

3. Diagnostika sortimentu


Díky diagnostice produktů zjistíte, s jakými problémy se pasuje vaše zboží. V rozhraní appky najdete nejen upozornění na chyby, ale i doporučení pro zlepšení inzerce. Pokud vyřešíte tyto nedostatky, vaše nabídka bude na srovnávači mnohem více schopnější konkurence.

Více se o Diagnostice dozvíte v jednom z našich videí ze série Stránky v aplikaci.

Stránka Diagnostika v aplikácii Bidding Fox.
Stránka Diagnostika v aplikaci Bidding Fox.

 

4. Produkty a produktové filtry


Podrobné informace o sortimentu vašeho e-shopu naleznete na stránce Produkty. Její součástí jsou produktové filtry, díky kterým specifikujete sortiment detailněji a přerozdělíte ho do výběrů, které si dokážete uložit. Na každý uložený filtr lze nastavit i biddingovou strategii na míru.

Více se o této stránce dozvíte ve videu z naší série Stránky v aplikaci.

 

Stránka Produkty v aplikácii Bidding Fox.
Stránka Produkty v aplikaci Bidding Fox.

5. Výkonnostní report

Stránka Reporty nabízí dvě možnosti:

  1. výkonnostní report podle navoleného období
  2. srovnávací report dvou časových období


Samotné reporty stáhnete do formátu PDF a můžete zaslat například klientovi jako přehlednější alternativu tabulkového souboru týkajícího se výkonu inzerce. Součástí stránky je i automatické zasílání reportů na vámi zvolené e-maily.

Reporty jsme blíže popsali v jednom z videí rubriky Stránky v aplikaci.

 

Stránka Reporty v aplikácii Bidding Fox.
Stránka Reporty v aplikaci Bidding Fox.

6. Konkurence


Stránka Konkurence nabízí přehled o konkurenčních e-shopech. Najdete zde užitečná data, které porovnávají váš sortiment s dalšími značkami. Zjistíte tak například, jak si stojíte z hlediska cen, dodací doby či pozice podle ceny a v biddingu oproti konkrétnímu konkurentovi. Dokážete si zobrazit i detail každého ze svých soupeřů a porovnávat je mezi sebou.

Detailněji představenou stránku Konkurence objevíte v naší videorubrice Stránky v aplikaci.

Stránka Konkurencia v aplikácii Bidding Fox.
Stránka Konkurence v aplikaci Bidding Fox.

7. Události


Tato stránka obsahuje všechny záznamy pohybu ve vašem projektu. Dozvíte se kdo, kdy, jakou událost vytvořil a můžete je spravovat či smazat. Níže na stránce naleznete seznam posledních aplikování pravidel v Mergadu a pod ním seznam vytvořených exportů produktových filtrů.

Více o událostech objevíte v jednom z našich videí z rubriky Stránky v aplikaci.
Stránka Udalosti v aplikácii Bidding Fox.
Stránka Události v aplikaci Bidding Fox.

8. Nastavení projektu


Stránka Nastavení prošla velkou změnou v porovnání s první verzí aplikace. Dokážete na ní nastavit, odkud má Bidding Fox čerpat data, UTM parametry, párování dat s GA nebo aby BF věděl, jestli a s jakým DPH si e-shop do GA posílá objednávky. Ve spodní části stránky najdete historii změn, které proběhly v nastavení projektu.

 Prvnímu nastavení projektu jsme věnovali celé video v rubrice Stránky v aplikaci.

Stránka Nastavenie v aplikácii Bidding Fox.
Stránka Nastavení v aplikaci Bidding Fox.

Bidding Fox se posouvá mílovými kroky vpřed a sleduje požadavky trhu i uživatelů. Kromě pokroku aplikace jsme nedávno uvedli bezplatný online nástroj Bidding Audit. Zkontrolujete s ním váš biddovaný sortiment a odhalíte slabší stránky nabídky. Jeho výsledky a doporučení vám ukáží, jak dostat nabídku do bezchybné kondice. Předběhněte konkurenci a vyzkoušejte si nový biddingový audit.

 

 

Ze života biddingového automatu

release Bidding Foxu
Exporty v Bidding Foxu se hodí pro další práci s daty i pro prezentaci klientům. Mnohdy nepotřebujete všechny sloupečky, které export konkurence a export produktů konkurence nabízí. Proto jsme se v...
Rozhovor o biddingu
Vánoční sezona se nezadržitelně blíží a e-shopy začínají bojovat o pozornost svých zákazníků. Bidding je jednou z variant, díky které mohou své produkty na zbožových srovnávačích více zviditelnit a...
Bidding Audit
Je to skoro půl roku, co jsme vám představili novinku Bidding Audit. Díky tomuto nástroji zanalyzujete svou inzerci na zbožových srovnávačích a zjistíte, kde jsou její slabá místa. Odhalí například...

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.

.