Jste zde

Co všechno je součástí aplikace Bidding Fox

Aplikace obsahuje několik částí, které vám zprostředkují různé informace podle toho, jak chcete s inzercí pracovat.

Pro rychlý přehled o inzerci využijete nejspíše hlavní stranu, pokud vás ale zajímá vás jak zlepšit výkon, zabrousíte pravděpodobně do diagnostiky atd. Co všechno se na stránkách aplikace nachází?

Hlavní strana

Zde najdete jednoduchý přehled kolik produktů je biddováno aplikací a jaký byl stav před aplikací. Dále je zde základní přehled výkonu inzerce podle dat z Google Analytics za posledních 30 dní.

Bidding Fox
Bidding Fox - hlavní strana

Produkty

Na této stránce jsou vypsány všechny produkty, které aplikace ovlivnila. Produkty si můžete vyexportovat do CSV a kouzlit nad nimi dle libosti ;)

Nastavení

Kdybychom byli na lodi, dala by se tato stránka přirovnat k strojovně. Nastavuje se zde vše důležité pro to, aby biddingový automat plnil co nejlépe vaše cíle.

Diagnostika

Potom co vytvoříte první nastavení a po prvním zpracování aplikací můžete využít interní diagnostiku, ve které se dozvíte, které produkty z vámi vybraných nejsou biddovány a proč. Produkty si můžete vyeexportovat po jednotlivých problémech do CSV nebo rovnou jako výběr zobrazit standardně v Mergadu.

Pokud se do 24h nenačtou data na hlavní straně, dejte nám vědět a vyřešíme to společně.

Ze života biddingového automatu

ITEM_ID do feedu
Rádi byste využívali statistiky z Heureky, Zboží.cz a další, které poskytuje Bidding Fox Elements? Váš XML feed se neobejde bez identifikátoru ITEM_ID, podle kterého nástroj páruje data. Jestli chybí, nezoufejte, jeho absenci vyřešíme v Mergadu pomocí pravidla v průběhu jednotek minut. Čtěte dál a zjistěte, jak na to.
Rok 2020
Minulý rok začal podobně, jako každý jiný. Až v průběhu se ukázalo, že nám všem převrátí život naruby. Zažili jsme nové výzvy a zvykali si na nové standardy. Co všechno se odehrálo v lišácké noře za poslední rok jsme shrnuli ve videu. Přejeme příjemné sledování.
Nenechte konkurenty získat vyšší příčky na produktových kartách Heureky
Jedním z kritérií řazení produktů na srovnávačích zboží je cena. Sledujete konkurenční nabídky, aby se nezobrazovaly nad vašimi? Pomocí Bidding Fox Elements dostanete do feedu nejnižší cenu na kartě spolu s URL adresou produktového detailu. Dejte sbohem ručnímu proklikávání produktových karet a mějte potřebné informace přístupné na jednom místě.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.

.