Jste zde

Sledujte svůj sortiment přehledně. Aplikace Fox Data+ zobrazí data podle vašich potřeb

Vytváříte si přehledy o vývoji sortimentu svého e-shopu častým překlikáváním z jedné stránky na druhou? Vše provádíte ručně a trvá vám to zbytečně dlouho? Máme pro vás pohodlný způsob, jak data sledovat automatizovaně a z jednoho místa. Představujeme novou aplikaci Fox Data+, která informace o vývoji vašeho zboží dostane do přehledných grafů. Podívejme se na ni blíž.

Orientujte se ve svých projektech

Aplikace si vezme na starost přehlednost vašich dat. Promění veškerá nasbíraná čísla do efektivních přehledů. Vše systematicky a na jednom místě. Nástroj se také postará o automatický monitoring nežádoucích změn. Na jeho základě vás bude o stavu vašich elementů neprodleně informovat.

Stránka přehled v aplikaci Fox Data+.
Stránka přehled v aplikaci Fox Data+.

Vytvořte si dashboardy dle vašich potřeb

Vizualizujte svá data na míru. Dashboardy graficky znázorní hodnoty z vašich přehledů. Přehledně uvidíte, jak se vašemu sortimentu daří či nedaří. Sledovat dovedete jakékoli informace z dostupných výběrů, které jste si vytvořili v Mergadu. Nastavte si výběr produktu, ze kterého má aplikace vycházet, a následně si vyberte z osmi přednastavených layoutů.

Dashboardy umožňují:

 • Výběr celkem z pěti typů grafů.
 • Nastavení vlastních zdrojů dat, popisků, způsobů křivky aj. 
 • Spolehlivou hodinovou aktualizaci všech metrik.
 • Přidat vytvořený dashboard na stránku Přehled pomocí symbolu ♥.
 • Export přehledů do pdf nebo jejich tisk.
Ukázka stránky Dashboady
Ukázka stránky Dashboady.
Chcete si vytvořené dashboardy vylepšit obrázky? Přečtěte si krátký návod, který vám s touto problematikou pomůže.

Využijte kontrolu automatickými alerty

Alerty slouží jako upozornění, která signalizují vývoj vašich hodnot v elementech. Stačí si nastavit podmínku na požadovaný Mergado výběr a vybrat možnosti signalizace.

Potřebujete sledovat spárovanost produktů na srovnávači zboží? Pomocí našeho návodu pro vás bude nastavení alertu hračka.

V alertech dále nastavíte:

 • Způsob upozornění – Mergado, e-mailová adresa, upozornění do API.
 • Interval upozornění – jednorázové/hodinové/denní/měsíční.
 • Zadání vlastního textu ke každé zprávě.
 • Možnost přidat seznam nalezených produktů do přílohy e-mailu.
Stránka Alerty v aplikaci Fox Data+
Stránka Alerty v aplikaci Fox Data+.

Zmapujte produktové výběry pomocí exportů

Pomocí exportů nejen snadno zmonitorujete své produktové výběry a elementy. Ale především je využijete při napojení feedu z Mergada do dalšího systému – např. Pohody. Každý export je dostupný na URL adrese, kde se data dvakrát denně aktualizují.

Práce se soubory nabízí:

 • Export do tří formátů – CSV, XLSX, HTML.
 • Odkaz pro každý export a pravidelná aktualizace dat.
 • URL adresu s aktuálními daty pro další sdílení.
Aplikace nabízí také Exporty
Aplikace nabízí také Exporty.

Fox Data+ je samostatná aplikace, která funguje na platformě Mergado. Jako její hlavní komunikační kanál prozatím slouží Forum. Sledujte kategorii Fox Data+, kde pravidelně zveřejňujeme rady, tipy a nejnovější informace o releasech. V případě jakýchkoliv dotazů, nejasností či podnětů jsme vám k dispozici na podpoře podpora@biddingfox.com.

Fox Data+

 

Přidat komentář

Ze života biddingového automatu

Biddování od A do Z
Online nakupování v Česku stále nabírá na popularitě. Není divu, když patříme k zemi s nejvyšším počtem e-shopů na počet obyvatel v Evropě. Ačkoli se v posledních dvou letech ještě více zákazníků přesunulo do virtuálního prostředí, jejich požadavky se nemění. Využijte potenciál srovnávačů zboží a obraťte kartu na svoji stranu.
Release 7.15.0
Využijte možnosti nastavení MAX_CPC_SEARCH u nespárovaných produktů a mějte přehled o statistikách z vyhledávání na Zboží.cz. Tento úkon využijí odborníci i začátečníci v inzerci na druhém nejpopulárnějším srovnávači v České republice. V nejnovějším release jsme kromě této vychytávky představili i několik dalších. Přečtěte si, v čem vám budou užitečné.
Biddování minimem
Používáte Bidding Fox, máte nastavenou strategii, přesto u produktů vidíte nižší cenu za proklik než jste čekali? V dnešním článku si představíme několik možností, kdy aplikace bidduje minimem kategorie. Vysvětlíme si, v jakých případech k tomu dochází, kde zjistíte skutečnou cenu za proklik a kdy se vám biddování minimem bude hodit.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.

.