Jste zde

Nabídka práce: Obsahový specialista 🖋

Vyvíjíme marketingové aplikace, které jsou čím dál pokročilejší, ale chybí nám do party „obsahová duše s technickým myšlením“. Uvědomujeme si, jak je důležité uživatelům správně sdělit všechny potřebné informace. Proto hledáme někoho, kdo dokáže přiblížit naše produkty a záměry tak, aby jim i úplný začátečník rozuměl.

Tvou náplní práce bude:

 • psaní článků včetně zajištění potřebných podkladů,
 • natáčení a střih videí včetně příležitostného povídání před kamerou,
 • zveřejňování obsahu či stories na sociálních sítích (Facebook, LinkedIn, Instagram, Youtube),
 • vymýšlení nových obsahových témat a jejich zpracování,
 • zodpovědnost za udržování a tvorbu redakčního plánu,
 • pomoc s e-mailovou komunikací na (technické) podpoře.Lišák kameraman

Co neumíš, to ti rádi ukážeme, nemusíš být „senior“. Předchozí zkušenosti s některou z činností jsou však velkou výhodou. Jestli jsi někdy nahlédl(a) do Google Analytics či jsi natáčel(a) podcasty, bude to jenom plus! 

Jaký bys měl(a) být a co by tě mělo bavit?

 • Bez zájmu o texty, psaní a tvorbu obsahu to určitě nepůjde.
 • Měly by tě zajímat technické věci a záležitosti, protože bez pochopení našich aplikací by se ti těžko pracovalo.
 • Pokud pro tebe jsou sociální sítě koníčkem, je to jenom dobře, jelikož i o ně budeš pečovat.
 • Neměla by ti být cizí systematičnost, samostatnost a kreativita, abys dokázal(a) udržovat obsahový plán a chod všech komunikačních kanálů.
 • Bez komunikačních dovedností se neobejdeš. Nejen kvůli získávání informací od partnerů a kolegů, ale i aby sis řekl(a) o pomoc v případě potřeby.

Rádi bychom měli za parťáka člověka, který posune obsah aplikací na další úroveň, bude o něj mít zájem a potáhne jej dopředu. Se vším ti pomůžeme a poradíme, ale musíš mít chuť věci zkoušet a dotahovat do zdárného konce.

A teď něco víc o nás a co ti můžeme nabídnout.

Naše produkty pomáhají uživatelům primárně šetřit čas a zefektivnit úkony spojené s inzercí na zbožácích. V tuhle chvílí se bavíme o automatizaci biddingu aplikací Bidding Fox a přeceňování mladší Liškou Pricing Fox. Právě jejich blogy, sociální sítě, mailing a ostatní komunikační kanály budeš mít na starost. Součástí lišácké rodiny jsou také veřejně dostupné audity a další menší aplikace, které ti rádi představíme při osobním setkání. Na tom ti také zodpovíme i tvé dotazy, popřípadě přiblížíme vše, co tě bude zajímat.

Společně pracujeme na Minské v Brně (tedy když to situace dovolí, nyní všichni pracujeme online) a potkávat se budeme opravdu často, jelikož se jedná o práci na hlavní pracovní poměr. Kromě přísunu dobrého kafe či fotbálku se můžeš těšit také na společné teambuildingy a nebo na psího kámoše Mobyho. Mimo jiné ti nabízíme stravenkový paušál, homeoffice, flexibilní pracovní dobu a po roce týden dovolené navíc.

Zajímá tě víc a nebo tě pozice zaujala? Potom napiš na jiri.gunka@biddingfox.com, my se ti ozveme. Popovídáme si prostřednictvím online hovoru a třeba vezmeme do party právě tebe.

Ze života biddingového automatu

Bidding Fox News
Uplynul pátý měsíc v tomto roce a je čas na další novinky. Do lišácké rodiny přibyl nástroj Bidding Audit, Feed Image Editor se zaměřil na nízké rozlišení obrázků a Heureka po 2 letech upravila cenu prokliků. Čtěte dál a dozvíte se víc.
Diagnostika a vlastní metriky
Součástí Bidding Foxu je komplexní Diagnostika, díky které máte podrobný přehled o vašich produktech. Zjistíte tak například, kolik máte spárovaných produktů nebo kolik z nich dosáhlo maximálního CPC. Pokud vám v diagnostice chybí něco, co pravidelně kontrolujete, máme řešení - nastavte si vlastní metriky. Pojďme si ukázat, jak na to.
Co vše najdete v aplikaci Bidding Fox
Automat Bidding Fox funguje naplno už nějaký pátek a za tu dobu prošel velkými změnami a vylepšeními. Na začátku disponoval čtyřmi stránkami, které jsme postupně doplnili o množství funkcí a výrazně rozšířili možnosti nástroje. Podívejte se na aktuální výbavu naší biddingové appky.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.

.