Jste zde

Nabídka práce: Obsahový specialista 🖋

Vyvíjíme marketingové aplikace, které jsou čím dál pokročilejší, ale chybí nám do party „obsahová duše s technickým myšlením“. Uvědomujeme si, jak je důležité uživatelům správně sdělit všechny potřebné informace. Proto hledáme někoho, kdo dokáže přiblížit naše produkty a záměry tak, aby jim i úplný začátečník rozuměl.

Tvou náplní práce bude:

 • psaní článků včetně zajištění potřebných podkladů,
 • natáčení a střih videí včetně příležitostného povídání před kamerou,
 • zveřejňování obsahu či stories na sociálních sítích (Facebook, LinkedIn, Instagram, Youtube),
 • vymýšlení nových obsahových témat a jejich zpracování,
 • zodpovědnost za udržování a tvorbu redakčního plánu,
 • pomoc s e-mailovou komunikací na (technické) podpoře.Lišák kameraman

Co neumíš, to ti rádi ukážeme, nemusíš být „senior“. Předchozí zkušenosti s některou z činností jsou však velkou výhodou. Jestli jsi někdy nahlédl(a) do Google Analytics či jsi natáčel(a) podcasty, bude to jenom plus! 

Jaký bys měl(a) být a co by tě mělo bavit?

 • Bez zájmu o texty, psaní a tvorbu obsahu to určitě nepůjde.
 • Měly by tě zajímat technické věci a záležitosti, protože bez pochopení našich aplikací by se ti těžko pracovalo.
 • Pokud pro tebe jsou sociální sítě koníčkem, je to jenom dobře, jelikož i o ně budeš pečovat.
 • Neměla by ti být cizí systematičnost, samostatnost a kreativita, abys dokázal(a) udržovat obsahový plán a chod všech komunikačních kanálů.
 • Bez komunikačních dovedností se neobejdeš. Nejen kvůli získávání informací od partnerů a kolegů, ale i aby sis řekl(a) o pomoc v případě potřeby.

Rádi bychom měli za parťáka člověka, který posune obsah aplikací na další úroveň, bude o něj mít zájem a potáhne jej dopředu. Se vším ti pomůžeme a poradíme, ale musíš mít chuť věci zkoušet a dotahovat do zdárného konce.

A teď něco víc o nás a co ti můžeme nabídnout.

Naše produkty pomáhají uživatelům primárně šetřit čas a zefektivnit úkony spojené s inzercí na zbožácích. V tuhle chvílí se bavíme o automatizaci biddingu aplikací Bidding Fox a přeceňování mladší Liškou Pricing Fox. Právě jejich blogy, sociální sítě, mailing a ostatní komunikační kanály budeš mít na starost. Součástí lišácké rodiny jsou také veřejně dostupné audity a další menší aplikace, které ti rádi představíme při osobním setkání. Na tom ti také zodpovíme i tvé dotazy, popřípadě přiblížíme vše, co tě bude zajímat.

Společně pracujeme na Minské v Brně (tedy když to situace dovolí, nyní všichni pracujeme online) a potkávat se budeme opravdu často, jelikož se jedná o práci na hlavní pracovní poměr. Kromě přísunu dobrého kafe či fotbálku se můžeš těšit také na společné teambuildingy a nebo na psího kámoše Mobyho. Mimo jiné ti nabízíme stravenkový paušál, homeoffice, flexibilní pracovní dobu a po roce týden dovolené navíc.

Zajímá tě víc a nebo tě pozice zaujala? Potom napiš na jiri.gunka@biddingfox.com, my se ti ozveme. Popovídáme si prostřednictvím online hovoru a třeba vezmeme do party právě tebe.

Ze života biddingového automatu

Lišáci na ShopCampu
Tento rok jsme byli partnerem e-commerce konference ShopCamp. Jsme rádi, že jsme se mohli účastnit akce, na které se potkávají e-shopaři a odborníci z celé republiky. ShopCamp se letos konal 2. 9...
Srpnové lišácké novinky
Letní prázdniny jsou u konce a nastal čas sepsat důležité e-commerce události za uplynulý měsíc. V lišácké dílně jsme pro vás připravili zajímavý obsah, jehož součástí je například rozhovor o...
Proč je Mergado Keychain potřebný pro správné fungování Bidding Foxu
Víte, jaké kroky je potřeba udělat, než zapnete naši aplikaci? Díky Mergado Keychain stáhne náš Lišák ze zbožáků potřebná data a připraví pro vás statistiky a analytiku. Podívejte se, k čemu...

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.

.