Jste zde

SHEAN

Vývoj a marketing u nás jde ruku v ruce. Už od roku 2005 vytváříme pro naše klienty funkční weby, e‑shopy, konfigurátory a optimalizujeme je pro uživatele i zákaznickou obsluhu. Marketingové oddělení se stará o správu reklamních a prezentačních kanálů a pomáhá budovat úspěšné značky s potenciálem pro vstup na zahraniční trhy.

Jsme SHEAN.

Vyvíjíme skvělá on-line řešení a pomáháme dosahovat vyššího obratu. Živnostníkům, firmám, e‑shopům. Vám.

Certifikace udělena

30. 3. 2022

Certifikovaní specialisté

Dominik Kratochvíl

Kontakt

Ze života biddingového automatu

Průvodce biddingem
Jednou z variant, jak zviditelnit svůj e-shopový sortiment, je bidding. Ve čtvrtém díle si představíme jeho dostupné možnosti. Dozvíte se, na jakém principu funguje a jaké klady či zápory jednotlivé typy nabízí. Na závěr jsme si pro vás nachystali radu od specialisty na zbožové srovnávače.
Novinka Fox Data+
Vytváříte si přehledy o vývoji sortimentu svého e-shopu častým překlikáváním z jedné stránky na druhou? Vše provádíte ručně a trvá vám to zbytečně dlouho? Máme pro vás pohodlný způsob, jak data sledovat automatizovaně a z jednoho místa. Představujeme novou aplikaci Fox Data+, která informace o vývoji vašeho zboží dostane do přehledných grafů. Podívejme se na ni blíž.
Rozhovor Decathlon
Chcete načerpat inspiraci pro práci s naší aplikací a tvorbu strategií? Pro dnešní rozhovor jsme oslovili Decathlon, přední firmu na trhu sportovního vybavení. Na otázky nám odpověděl online marketing specialista Ing. Jan Nový. Začtěte se do rozhovoru a získejte know-how, které využijete i pro svůj e-shop.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.

.