Jste zde

SHEAN

Vývoj a marketing u nás jde ruku v ruce. Už od roku 2005 vytváříme pro naše klienty funkční weby, e‑shopy, konfigurátory a optimalizujeme je pro uživatele i zákaznickou obsluhu. Marketingové oddělení se stará o správu reklamních a prezentačních kanálů a pomáhá budovat úspěšné značky s potenciálem pro vstup na zahraniční trhy.

Jsme SHEAN.

Vyvíjíme skvělá on-line řešení a pomáháme dosahovat vyššího obratu. Živnostníkům, firmám, e‑shopům. Vám.

Certifikace udělena

30. 3. 2022

Certifikovaní specialisté

Dominik Kratochvíl

Kontakt

Ze života biddingového automatu

Data studio pro Mergado
V rámci bratislavského Mergado MeetUpu Jirka předvedl praktické využití naší nejnovější aplikace. Díky Fox Data+ budete mít vždy aktuální přehled o datech, které potřebujete sledovat. Všechny informace uvidíte systematicky a na jednom místě. Jak vám dashboardy, alerty nebo exporty ušetří čas a usnadní práci, se dozvíte v přiloženém záznamu.
Biddování od A do Z
Online nakupování v Česku stále nabírá na popularitě. Není divu, když patříme k zemi s nejvyšším počtem e-shopů na počet obyvatel v Evropě. Ačkoli se v posledních dvou letech ještě více zákazníků přesunulo do virtuálního prostředí, jejich požadavky se nemění. Využijte potenciál srovnávačů zboží a obraťte kartu na svoji stranu.
Release 7.15.0
Využijte možnosti nastavení MAX_CPC_SEARCH u nespárovaných produktů a mějte přehled o statistikách z vyhledávání na Zboží.cz. Tento úkon využijí odborníci i začátečníci v inzerci na druhém nejpopulárnějším srovnávači v České republice. V nejnovějším release jsme kromě této vychytávky představili i několik dalších. Přečtěte si, v čem vám budou užitečné.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.

.