Jste zde

SHEAN

Vývoj a marketing u nás jde ruku v ruce. Už od roku 2005 vytváříme pro naše klienty funkční weby, e‑shopy, konfigurátory a optimalizujeme je pro uživatele i zákaznickou obsluhu. Marketingové oddělení se stará o správu reklamních a prezentačních kanálů a pomáhá budovat úspěšné značky s potenciálem pro vstup na zahraniční trhy.

Jsme SHEAN.

Vyvíjíme skvělá on-line řešení a pomáháme dosahovat vyššího obratu. Živnostníkům, firmám, e‑shopům. Vám.

Certifikace udělena

30. 3. 2022

Certifikovaní specialisté

Dominik Kratochvíl

Kontakt

Ze života biddingového automatu

Stahování dat z Google Analytics 4 do Bidding Foxu aktuálně řeší nejeden marketér či majitel e-shopu. Patříte mezi ně a chcete, aby se vám data v aplikaci Bidding Fox zobrazovala správně, ale nevíte si rady? Přečtěte si jak na to v našem článku.
Jednou z funkcí Bidding Fox Elements je obohacování (produktových) feedů o data z Google Analytics. Párování dat z GA k položkám z feedu může probíhat dvěma způsoby, ani jeden není lepší, nebo horší. Záleží, jak jste zvyklí s daty pracovat.
V Bidding Foxu se můžete setkat s upozorněním, že se nestahují data z Google Analytics. To může znamenat dvě věci. První je, že se data opravdu nestahují a problém může být například v nastavení zdroje a média (řešení v MERGADU , řešení v Biddingu Foxu ). Druhou variantou může být to, že se data stahují, ale nepárují k produktům, a to je předmětem tohoto článku.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.