Jste zde

Fragile

Úspěch je křehký. My ho stavíme na pevných základech.

Jsme digitální agentura, která miluje marketing.

Zvyšujeme návštěvnost webů, počet online objednávek, budujeme povědomí o značce a bavíme se na sociálních sítích jazykem, kterému fanoušci rozumí.

Na základě znalosti online trhu a vlastních know-how pomůžeme vytěžit z vašeho podnikání maximum.

Společně proměníme vaše podnikání tak, abychom zajistili růst a prosperování v digitálním věku. Ukážeme, jak využívat sílu dat a umělé inteligence, modernizovat základní technologie a využívat nové technologie. Optimalizovat a automatizovat operace a tím podporovat digitální růst.

Na tvorbě strategie pro značku a synergii mezi offline a online marketingem úzce spolupracujeme s Knowlimits – nejsilnější mediální agenturou v Česku.

 

Certifikace udělena:

1. 3. 2024 a stále platí

Certifikovaní specialisté:

Roman Kolář

Kontakt:

Ze života biddingového automatu

Stahování dat z Google Analytics 4 do Bidding Foxu aktuálně řeší nejeden marketér či majitel e-shopu. Patříte mezi ně a chcete, aby se vám data v aplikaci Bidding Fox zobrazovala správně, ale nevíte si rady? Přečtěte si jak na to v našem článku.
Jednou z funkcí Bidding Fox Elements je obohacování (produktových) feedů o data z Google Analytics. Párování dat z GA k položkám z feedu může probíhat dvěma způsoby, ani jeden není lepší, nebo horší. Záleží, jak jste zvyklí s daty pracovat.
V Bidding Foxu se můžete setkat s upozorněním, že se nestahují data z Google Analytics. To může znamenat dvě věci. První je, že se data opravdu nestahují a problém může být například v nastavení zdroje a média (řešení v MERGADU , řešení v Biddingu Foxu ). Druhou variantou může být to, že se data stahují, ale nepárují k produktům, a to je předmětem tohoto článku.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.