Jste zde

Fordigy

Jsme strategická digitální agentura, která má jediný cíl: Váš úspěch.

Základem naší spolupráce, třeba i s vámi, je pokrýt všechny části vašeho projektu, které souvisí s investicemi a zisky. 

Našimi (super)schopnostmi jsou komplexní datové analýzy, na které aplikujeme plány, cíle a strategie pro každého klienta od podlahy. 
Také máme silně technický fokus. 
Vědomi si časové i finanční náročnosti ze strany vývoje si náš marketingový tým umí poradit s lecjakou technickou výzvou i bez zásahu programátorů.

Na našem webu zjistíte, že se zaměřujeme na výkonnostní marketing a strategie. V praxi jde o optimalizace pro vyhledávače, PPC kampaně, Social Media, RTB, Direct Marketing nebo webovou analytiku. 
To vše umíme každé zvlášť nebo s vámi rádi projdeme všechno. 
Pokud byste si chtěli třeba jen popovídat o svém eshopu, získat od nás zdarma druhý názor, rádi si na vás uděláme čas. 

Usilujeme o trvalé partnerství, které našim klientům zajistí udržitelný růst. Řekněte nám o sobě více - kde jste nyní a kde chcete být. 
 

CERTIFIKACE UDĚLENA:

27. 4. 2023 a stále platí

CERTIFIKOVANÍ SPECIALISTÉ:

Lenka Stehlíková

KONTAKT:

Adam Ryba

Ze života biddingového automatu

Stahování dat z Google Analytics 4 do Bidding Foxu aktuálně řeší nejeden marketér či majitel e-shopu. Patříte mezi ně a chcete, aby se vám data v aplikaci Bidding Fox zobrazovala správně, ale nevíte si rady? Přečtěte si jak na to v našem článku.
Jednou z funkcí Bidding Fox Elements je obohacování (produktových) feedů o data z Google Analytics. Párování dat z GA k položkám z feedu může probíhat dvěma způsoby, ani jeden není lepší, nebo horší. Záleží, jak jste zvyklí s daty pracovat.
V Bidding Foxu se můžete setkat s upozorněním, že se nestahují data z Google Analytics. To může znamenat dvě věci. První je, že se data opravdu nestahují a problém může být například v nastavení zdroje a média (řešení v MERGADU , řešení v Biddingu Foxu ). Druhou variantou může být to, že se data stahují, ale nepárují k produktům, a to je předmětem tohoto článku.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox a z vyhledávačů zboží.